gototopgototop
Birželio - liepos mėn renginių planas
Trečiadienis, 03 Birželis 2020

Skaityti toliau...
Paskutinis skambutis. Vienuoliktokų sveikinimas 84 laidai
Pirmadienis, 25 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gegužės mėn. renginių planas
Penktadienis, 08 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gauti kompiuteriai nuotoliniam mokymui
Trečiadienis, 22 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Balandžio mėn. renginių planas
Trečiadienis, 01 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Pasaulinė žemės diena - kovo 20-oji
Penktadienis, 20 Kovas 2020

Skaityti toliau...
Konferencija „Tradicinių vertybių ir tautos sargyboje“ PDF Spausdinti El. paštas
Trečiadienis, 09 Balandis 2014 07:40

Balandžio 5 d. Joniškio kultūros centre vyko konferencija "Tradicinių vertybių ir tautos sargyboje", kurios metu savo pranešimus skaitė J. E. Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis, socialinių mokslų hab. dr. prof. Ona Voverienė, Joniškio dekanas, kunigas Eduardas Semaška, konferencijos sumanytojas, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas, režisierius, dirigentas Povilas Mataitis.

Susirinkusieji turėjo galimybę išgirsti J. E. Šiaulių vyskupo Eugenijus Bartulio pranešimą tema "Šeima - brangiausias Lietuvos turtas", pasiklausyti daugelio knygų autorės, socialinių mokslų hab. dr. prof. Onos Voverienės, kuri kalbėjo tema "Tautinės vertybės Lietuvos prezidentų veikloje". Konferencijoje dalyvavęs Joniškio dekanas, kunigas Eduardas Semaška pateikė susirinkusiems keletą pasvarstymų apie Joniškio gimnazijos kapeliono, kunigo Povilo Racevičiaus atminimo įamžinimą.

Joniškio garbės pilietis Povilas Mataitis, kurio iniciatyva ir buvo suorganizuota ši konferencija, susirinkusiems skaitė pranešimą tema "Jie žuvo gindami Lietuvos nepriklausomybę ir mūsų tautines vertybes". Jis pristatė savo naują knygą "Mes norėjome gyventi laisvoje Lietuvoje". Pristatymo metu aktorė Olita Dautartaitė skaitė ištraukas iš P. Mataičio knygos "Mes norėjome gyventi laisvoje Lietuvoje", po kiekvienos ištraukos skambėjo partizaninių dainų posmai, kurias atliko Pagyvenusių žmonių ansamblis (vad. D. Poliakienė), Joniškio kultūros centro ansamblis "Šarma" (vad. A. Gavorkienė).

Konferencijoje dalyvavo ir pranešėjų klausėsi Joniškio rajono savivaldybės meras G. Čepulis, jo pavaduotojas G. Gadliauskas, Joniškio gyventojai, Joniškio "Aušros" gimnazijos moksleiviai ir mokytojai. Konferenciją vedė Joniškio "Aušros" gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja Vilija Bartašienė.

Renginio pabaigoje P. Mataitis negailėjo padėkos žodžių renginį organizavusioms ar talkinusioms organizatoriams įstaigoms - Joniškio rajono savivaldybei, Joniškio "Aušros" gimnazijai, Joniškio kultūros centrui. Nuoširdų ačiū P. Mataitis už pagalbą tarė Joniškio rajono savivaldybė merui G. Čepuliui.

 

 

Pamokų laikas

1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40
3. 9.50 – 10.35
...................
4. 10.55 – 11.40
...................
5. 12.00 – 12.45
6. 12.55 – 13.40
7. 13.50 – 14.35
8. 14.45 – 15.30

Kalendorius

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
Sveika mokykla
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2020 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.