gototopgototop
Atestatų įteikimo šventė
Ketvirtadienis, 19 Liepa 2018

Skaityti toliau...
Karjeros diena 3 klasių mokiniams
Antradienis, 03 Liepa 2018

Skaityti toliau...
Integruota geografijos – istorijos orientacinė pamoka „Žinomas – nežinomas Joniškis“
Penktadienis, 15 Birželis 2018

Skaityti toliau...
Joniškio „Aušros“ gimnazija laukia mokinių
Pirmadienis, 11 Birželis 2018

Dar yra 4 laisvos vietos devintose klasėse,

5 laisvos vietos dešimtose klasėse ir

7 laisvos vietos vienuoliktose klasėse.
Skaityti toliau...

Moksleivių bei lietuvių kalbos mokytojų edukacinė išvyka į literatūrinį Kauną
Ketvirtadienis, 07 Birželis 2018

Skaityti toliau...
LR švietimo ir mokslo ministrė J.Petrauskienė lankėsi Joniškio „Aušros“ gimnazijoje,
Ketvirtadienis, 07 Birželis 2018

Skaityti toliau...

Mokytojai

2015-2016 m.m.

 

 

Eil.

Nr.

Mokytojo ar pagalbos mokiniui specialisto vardas ir pavardė

Mokomasis dalykas (pareigybė)

Turima kvalifikacinė kategorija

1.

Balčiūnienė Aušra

Lietuvių k.

Lotynų k.

Mokytoja metodininkė

2.

Balzarevičius Jonas

Matematika

Mokytojas metodininkas

3.

Bartašienė Vilija

Lietuvių k.

Mokytoja metodininkė

4.

Burauskienė Jurgita

Technologijos

Mokytoja

5.

Čepulytė Justina

Psichologė

 

6.

Martinkienė Lina

Chemija

Vyr. mokytoja

7.

Diringienė Nijolė

Rusų k.

Mokytoja metodininkė

8.

Dantienė Raimonda

Anglų k.

Mokytoja metodininkė

9.

Hussein Vilma

Anglų k.

Mokytoja

10.

Gasėnienė Eugenija

Lietuvių k.

Mokytoja metodininkė

11.

Jakienė Ingrida

Anglų k.

Mokytoja metodininkė

12.

Jankauskienė Loreta

Anglų k.

Mokytoja metodininkė

13.

Kubilinskaitė Vilma

Istorija

Mokytojas metodininkas (istorija)

14.

Jonušienė Sigma

Šokis

Mokytoja metodininkė

15.

Jurgaitytė Birutė

Muzika

Mokytoja metodininkė (muzika)

16.

Karkliuvienė Lina

Informacinės technologijos

Mokytoja metodininkė (informacinės technologijos)

17.

Ambroževičienė Ramunė

Lietuvių k.

Mokytoja metodininkė

18.

Krajinienė Birutė

Lietuvių k.

Mokytoja metodininkė

19.

Mačiulienė Vitalija

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, fizika

Mokytoja metodininkė

II vadybinė kategorija

20.

Mačiūnas Žydrūnas

Kūno kultūra

Mokytojas metodininkas

21.

Martinaitienė Kristina

Rusų k.

Mokytoja metodininkė

22.

Pinkienė Jūratė

Ekonomika,

verslo vadyba

Mokytoja metodininkė

23.

Mikulėnas Gediminas

Informacinės technologijos ir

matematika

Vyr.mokytojas (informacinės technologijos)

Vyr. mokytojas (matematika)

24.

Motiejuitė Giedrė

Geografija

Mokytoja ekspertė

25.

Motiejuitis Kęstutis

Informacinių technologijų specialistas, IT mokytojas

Mokytojas metodininkas (informacinės technologijos)

26.

Nesavas Arūnas

Matematika

Mokytojas metodininkas (matematika)

27.

Petraitis Pranas

Muzikos studijos vadovas                

Mokytojas metodininkas

28.

Petrošiūtė Dina

Matematika

Mokytoja metodininkė (matematika)

29.

Poliakas Gintautas

Fizika

Mokytojas metodininkas (fizika)

30.

Poliakienė Edita

Kūno kultūra

Mokytoja metodininkė

31

Povilaitienė Irena

Istorija

Mokytoja metodininkė

32.

Ramonas Valentas

Biologija

Mokytoja metodininkas

33.

Ramonienė Nijolė

Bibliotekininkė

-

34.

Sutnikas Vidmantas

Direktorius

Vyr. mokytojas (istorija)

II vadybinė kategorija

35.

Stulginskienė Stasė

Bibliotekininkė,

profesijos patarėja

Mokytoja metodininkė (pradinės klasės)

36.

Šimkuvienė Regina

Lietuvių k.

Mokytoja metodininkė

37.

Bulzgienė Jurgita

Soc. Pedagogė,

etika

Vyr.mokytoja (tikybos ir etikos)

38.

Vaičiūnienė Daiva

Anglų k.

Mokytoja metodininkė

(anglų k.)

39.

Vitkienė Virginija

Tikyba

Mokytoja metodininkė

40.

Židonienė Violeta

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui,

anglų k.

Mokytoja metodininkė (anglų kalba)

III vadybinė kategorija

Mokytojai nepagrindinėse pareigose

1

Butkus Arvydas

dramos būrelio vadovas

-

2

Dauparienė Janina

matematika

Mokytoja metodininkė (matematika)

3

Filatovienė Aušra

chemija

Vyr.mokytoja (chemijos ir biologijos)

4

Judžentytė Kristina

technologijos

Vyr.mokytoja (dailė)

5

Mikalėnas Gintaras

Muzikos būrelio vadovas

-

6

Paulavičienė Sandra

choreografijos vadovė

Vyr. mokytoja

7

Povilaitienė Irena

istorija

Mokytoja metodininkė

8

Angela Lapienė etika Mokytoja metodininkė

9

Ramanauskienė Laura

geografija

Vyr. mokytoja (geografija)

10

Stankūnienė Rūta

biologija

Mokytoja metodininkė

11

Vilčiauskienė Gita

švedų kalbos būrelio vadovė

Mokytoja

 

Pamokų laikas

1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40
3. 9.50 – 10.35
...................
4. 10.55 – 11.40
...................
5. 12.00 – 12.45
6. 12.55 – 13.40
7. 13.50 – 14.35
8. 14.45 – 15.30

Kalendorius

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2018 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.