gototopgototop
Rugpjūčio - rugsėjo mėn renginių planas
Pirmadienis, 31 Rugpjūtis 2020

Skaityti toliau...
Birželio - liepos mėn renginių planas
Trečiadienis, 03 Birželis 2020

Skaityti toliau...
Paskutinis skambutis. Vienuoliktokų sveikinimas 84 laidai
Pirmadienis, 25 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gegužės mėn. renginių planas
Penktadienis, 08 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gauti kompiuteriai nuotoliniam mokymui
Trečiadienis, 22 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Balandžio mėn. renginių planas
Trečiadienis, 01 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Diskutuota meninio ugdymo temomis PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 19 Gegužė 2014 07:39

Š. m. gegužės 14 d. trečiadienį mūsų gimnazijoje vyko menų (muzikos, dailės, šokio, technologijų) konferencija „Meninio ugdymo problemos ir perspektyvos šiuolaikinėje mokykloje“. Jos metu pranešimus skaitė svečiai iš Šiaulių 1 – osios muzikos mokyklos (vyriausioji muzikos mokytoja A.Urniežienė), Joniškio rajono Gataučių Marcės Katiliūtės (dailės mokytoja metodininkė L. Andriuškevičienė) bei Kriukų pagrindinių mokyklų (mokinės O.Ramonaitė ir E. Vyšniauskaitė), Plikiškių daugiafunkcinio centro (dailės mokytoja N. Žiurlytė, meno organizatorė Ž. Stubailienė, muzikos vyriausioji mokytoja J. Kievišienė), Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklos (dailės mokytoja metodininkė V. Ancevičienė), „Saulės“ pagrindinės (vyriausioji muzikos mokytoja A. Tamošiūnienė), Mato Slančiausko progimnazijos (vyriausioji muzikos mokytoja V. Pučkuvienė) bei renginio organizatoriai – „Aušros“ gimnazijos mokytojai (muzikos mokytojai metodininkai B. Jurgaitytė ir P. Petraitis, šokio mokytoja metodininkė S. Jonušienė)   ir abiturientai (L. Filatovaitė. M. Pundzaitė, J. Kazokaitytė, E. Buzaitė). Konferencijoje buvo diskutuojama apie spalvų įtaką žmogui, vidinio pasaulio išraišką lipdiniuose, piešiniuose ir audiovizualizacijoje, muzikinio intelekto svarbą socialiniame gyvenime, muzikos disciplinos metodologijos stoką, mokinių kūrybinį ir vaizdinį mąstymą. Taip pat buvo kalbama apie šokio svarbą vaikų raidoje, meninių idėjų plėtotę ir pasitikėjimą savimi kuriant, aptariamos kaimo žmonių meninio lavinimo problemos, ateities vizijos bei informacinių technologijų panaudojimas, siekiant populiarinti meną. Taip Šiaulių apskrities mokytojai pasidalino patirtimi, papasakojo apie savo meninę veiklą, kuri skatina kurti ne tik pačius ugdytinius, bet ir visus krašto gyventojus, o pranešimus skaitę mokiniai  - pirmųjų savo meninių darbų, projektų pristatymais išreiškė norą žingsniuoti kūrybiniais takais.

Po oficialiosios konferencijos dalies buvo surengti gimnazistų pasirodymai, sukurti pagal įvarius muzikinius stilius: hard rock pristatė merginų grupė „No reason“, rock ir pop rock  atliko „Deguonis“. Neliko pamiršta ir klasika – fortepijonui ir fleitai aranžuotą J. Doga kūrinį pristatė Vytauto ir Emilijos duetas. Gimnazijos šokių kolektyvas pademonstravo lietuvių liaudies šokį bei lindy hop stiliaus kompoziciją. Visi konferencijos dalyviai buvo apdovanoti gėlėmis ir padėkos raštais.

Joniškio „Aušros“ gimnazijos mokiniai ir renginio svečiai nuoširdžiai dėkoja mokytojai metodininkei B. Jurgaitytei  už begalinį atsidavimą ir sunkų darbų organizuojant konferenciją. 

 

 

Pamokų laikas

1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40
3. 9.50 – 10.35
...................
4. 10.55 – 11.40
...................
5. 12.00 – 12.45
6. 12.55 – 13.40
7. 13.50 – 14.35
8. 14.45 – 15.30

Kalendorius

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
Sveika mokykla
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2020 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.