gototopgototop
Esate korepetitorius, laisvai samdomas mokytojas ar ketinate tokiu tapti?
Ketvirtadienis, 18 Balandis 2019

Skaityti toliau...
„Vėl visi kaip paukščiai suskridome čia...“
Pirmadienis, 15 Balandis 2019

Skaityti toliau...
Gimnazijoje vyko mokytojų ir mokinių konferencija „Noriu tapti Kristaus kariu“
Pirmadienis, 15 Balandis 2019

Skaityti toliau...
Iš moksleivių mobilumo Slovakijoje sugrįžus
Antradienis, 09 Balandis 2019

Skaityti toliau...
2a klasės mokiniai supažindino su studijomis viename iš Olandijos universitetų
Antradienis, 09 Balandis 2019

Skaityti toliau...
Balandžio mėn. renginių planas
Ketvirtadienis, 04 Balandis 2019

Skaityti toliau...
„JUDĖK KITAIP“ PDF Spausdinti El. paštas
Trečiadienis, 11 Birželis 2014 14:00

  Joniškio „Aušros“ gimnazijai birželio 6 diena buvo neeilinė, vyko Europos sąjungos programos „Veiklus jaunimas“ neformalios jaunimo grupės „Stop“,  projekto „JUDĖK KITAIP“ baigiamasis renginys – mokslo metų baigimo šventė, kuri džiugino jaunimo širdis. Renginyje jaunimas turėjo galimybę išbandyti ne visiems girdėtas, ne visiems išbandytas sporto šakas: mini golfą, kroketą, lėkščiasvydi, šiaurietišką ėjimą, lauko boulingą, išbandyti save orientacinėse varžybose, įvairaus stiliaus šokiuose, kurių dėka visa gimnazija ir gimnazijos kiemas skambėjo nuotaiką keliančia muzika. Taip pat jaunimas dalyvavo viktorinoje apie sveiką gyvenseną, kurioje galėjo pasidalinti savo žiniomis ir sužinoti dar negirdėtų faktų apie sveiką gyvenseną. Veikloje „Būk išmanus“ dalyviai turėjo galimybę  pademonstruoti savo kūrybiškumą - iš makaronų pastatyti pilį, iš popieriaus padaryti  kėdutę knygai, iš plastikinių stiklinių pastatyti piramidę ir kitokias kūrybiškumą atveriančias užduotis. Sveikos mitybos mylėtojai patys ruošė sveiką ir labai skanų maistą, kuriuo galėjo pasimėgauti visi. Į veiklas aktyviai įsitraukė jaunimas ir mokytojai, visi su dideliu smalsumu ir noru atlikinėjo užduotis. Šis renginys subūrė visus sudalyvauti nekasdieniško ritmo apsuptyje. Išbandę visas užduotis visi susirinko į gimnazijos kieme vykstantį uždarymo koncertą ir sužinoti kas gi geriausiai, išradingiausiai ir aktyviausiai įveikė užduotis. I vietos laimėtojai buvo apdovanoti sveiku maistu, galimybe sudalyvauti kitame sveikos gyvensenos renginyje. Taip pat I vietos nugalėtojams ir projekto jauniesiems  pagalbininkams buvo įteiktos brošiūros - „Mąstyk sveikai“,  kurias paruošė Emilija Jonušaitė, Aušrinė Grigaliūnaitė, Auksė Jurgelytė, Akvilė Rimdžiūtė, Domantė Karkliūtė ir Sigma Jonušienė. Joniškio „Aušros“ gimnazija ir Joniškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras padėjo įgyvendinti šį gražų ir nuotaikingą projekto uždarymo renginį.

Gabija Zigmantavičiūtė 3gd kl.

 

 

Pamokų laikas

1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40
3. 9.50 – 10.35
...................
4. 10.55 – 11.40
...................
5. 12.00 – 12.45
6. 12.55 – 13.40
7. 13.50 – 14.35
8. 14.45 – 15.30

Kalendorius

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2019 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.