gototopgototop
Gruodžio mėn. renginių planas
Antradienis, 03 Gruodis 2019

Skaityti toliau...
Edukacija „Kalėdaičių kepimas“
Antradienis, 03 Gruodis 2019

Skaityti toliau...
Integruotos pamokos „Aušros “ gimnazijoje
Antradienis, 03 Gruodis 2019

Skaityti toliau...
Diskusijos su moksleiviais apie sąžiningą elgesį mokykloje
Ketvirtadienis, 21 Lapkritis 2019

Skaityti toliau...
Lapkričio 16-oji – Tarptautinė tolerancijos diena
Ketvirtadienis, 21 Lapkritis 2019

Skaityti toliau...
„Šviesos šventė“
Trečiadienis, 06 Lapkritis 2019

Skaityti toliau...
Mokinių savivaldos atstovai, mokiniai Savivaldų Forume (MSF) PDF Spausdinti El. paštas
Antradienis, 21 Spalis 2014 09:23

Penktadienį po pamokų, mes, Ramūnas Briedis, Fausta Škiudaitė ir Marija Kaminskaitė,  gimnazijos savivaldos atstovai, dalyvavome Lietuvos Moksleivių Sąjungos Joniškio MSIC rengiamame Mokinių Savivaldų Forume (MSF).

Jame  susitiko  „Aušros“ gimnazijos,  Kriukų pagrindinės mokyklos,  Mato Slančiausko progimnazijos,  „Saulės“ pagrindinės mokyklos ir Joniškio Mokinių Savivaldų Informavimo Centro (MSIC) atstovai. Susirinkusieji, kurie pirmą kartą dalyvavo tokio pobūdžio susirinkime, buvo supažindinti su Lietuvos Moksleivių Sąjungos (LMS) organizacija, jos veikimo schema ir pagrindiniais tikslais.

Joniškio MSIC‘as teikė ataskaitą, kiek nestandartiniu būdu. Kiekvienas norintis MSIC‘o savanoris išsakė savo įspūdžius ir iš praėjusių metų veiklos, po to viskas buvo apibendrinta.

Susirinkime susiskirstę į dvi darbo grupes kalbėjome apie sveikatingumo ir mokinių elgesio su mokytojais problemas. Jeigu visoje Lietuvoje vykstančiuose MSF iškeliamos bendros problemos, jos  pateikiamos  švietimo ministerijai.

Šiame Mokinių Savivaldų Forume buvo išrinkta nauja Joniškio Mokinių Savivaldų Informavimo Centro pirmininkė Milda Petraitytė. Ji pakeis baigusią kadenciją Jurintą Mickaitę. Dėkoju Jurintai M. už atsakingai, veikliai ir kruopščiai eitas pareigas dvi iš eilės kadencijas. Linkiu Mildai P. taip pat rūpestingai ir atsakingai atlikti Joniškio MSIC pirmininkės pareigas.

Joniškio „Aušros“ gimnazijos mokinių prezidentas Ramūnas Briedis

 

 

 

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2019 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.