gototopgototop
Rugpjūčio - rugsėjo mėn renginių planas
Pirmadienis, 31 Rugpjūtis 2020

Skaityti toliau...
Birželio - liepos mėn renginių planas
Trečiadienis, 03 Birželis 2020

Skaityti toliau...
Paskutinis skambutis. Vienuoliktokų sveikinimas 84 laidai
Pirmadienis, 25 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gegužės mėn. renginių planas
Penktadienis, 08 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gauti kompiuteriai nuotoliniam mokymui
Trečiadienis, 22 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Balandžio mėn. renginių planas
Trečiadienis, 01 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Susitikimas su buvusiu mūsų mokyklos mokiniu - Gintaru Dakaniu PDF Spausdinti El. paštas
Trečiadienis, 22 Spalis 2014 07:40

Renginys skiriamas gimnazijos 95-čiui

2014 m. spalio 20 d. 12 val. gimnazijos aktų salėje ketvirtų klasių moksleiviai susitiko su buvusiu mūsų mokyklos auklėtiniu Gintaru Dakaniu, gimnaziją baigusiu prieš 13 metų. Jam prisiminti mokyklinius metus, sugrįžus po tiek metų, padėjo ir estradinio ansamblio ,,Deguonis‘‘  atliekamos dainos. O dainos skambėjo tikrai nerealiai...

Gintaras šiuo metu dirba įmonėje IBM Lietuva. IBM buvo pirmoji pasaulinė IT kompanija, 1992m. įžengusi į Lietuvos rinką. Kokie asmeniniai bruožai lemia sėkmingą tobulėjimą IT įmonėje, kokios karjeros galimybes IT rinkoje ir kokia asmeninė patirtis siekiant sau užsibrėžtų tikslų,- apie tai ir kalbėjo Gintaras. Pokalbio metu išaiškėjo, kad IT specialybės šiandien yra labai reikalingos ir perspektyvios. Labai paklausi informatikų ir programuotojų specialybė. Reikia tik žinoti, ko nori, kad atrastum save. Gera specialybė tai jūsų pirminis kapitalas, tad nepraeikite šalia savo sėkmės,- sakė mokiniams Gintaras.

Renginio metu tikrai suteikėme mokiniams gyvenimiškų žinių. Malonu, kad gimnazijoje 95-ojo jubiliejaus proga  lankosi buvę mokiniai su savo sėkmės istorijomis. Lauksime ir vėl jų sugrįžtant į mokyklą su dar geresne patirtimi.

UKC profesijos patarėja Stasė Stulginskienė

 

 

 

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
Sveika mokykla
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2020 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.