gototopgototop
Joniškio „Aušros“ gimnazijos parko atidarymo šventė
Ketvirtadienis, 17 Spalis 2019

Skaityti toliau...
Konkursas – akcija „Sveikatos fiesta 2019“
Ketvirtadienis, 17 Spalis 2019

Skaityti toliau...
Atidarytas atnaujintas gimnazijos stadionas
Ketvirtadienis, 17 Spalis 2019

Skaityti toliau...
Erasmus dienos gimnazijoje
Trečiadienis, 16 Spalis 2019

Skaityti toliau...
Atidaryta 4-oji Garbės galerijos dalis
Penktadienis, 04 Spalis 2019

Skaityti toliau...
Spalio mėn. renginių planas
Trečiadienis, 02 Spalis 2019

Skaityti toliau...
Priesaiką davė vienuoliktasis gimnazijos mokinių prezidentas PDF Spausdinti El. paštas
Antradienis, 02 Gruodis 2014 09:06

Gimnazijos vardadienio proga  Joniškio „Aušros“ gimnazijoje priesaiką davė vienuoliktasis  MOKINIŲ PREZIDENTAS PAULIUS KUPREVIČIUS, kuris laimėjo rinkimus. Tiesa konkurentų nebuvo daug, tik viena mergina. Lamė šį kartą aplankė vyriškąją lytį. Paulius- dešimtokas, todėl padirbėti laiko bus su kaupu.

 „Esu veiklus, nuoširdus, atsakingas, visada stengiuosi visiškai išnaudoti visas galimybes. Baigiau Joniškio A. Raudonikio meno mokyklos dailės skyrių, kuriame mokiausi 6 metus. Domiuosi muzika, menu, sportu, istorija, politika ir viskuo, kas tik galėtų būti naudinga. Skaitau įvairias knygas, visada stengiuosi būti visiems vienodai tesingas. Žymusis kinų mąstytojas Konfucijus kartą yra pasakęs: „Didžiausios šlovės nusipelno ne tas, kuris niekuomet neparpuola, o tas, kuris geba pakilti po kiekvienos nesėkmės“. Taigi, tikiuosi šį kartą neparpulti ir laimėti gimnazijos Mokinių Prezidento rinkimus. O tada visi kartu kursime geresnę mokyklą!“- prieš rinkimus kalbėjo Paulius.

 

Pauliaus rinkiminė programa:

  1. Sieksiu, kad gimnazijoje vyrautų šilta ir jauki atmosfera.
    1. Ginsiu mokinių interesus, sieksiu glaudesnių ryšių su mokyklos administracija.
    2. Ieškosiu būdų, kaip paįvairinti mokinių popamokinę veiklą.
    3. Tęsiu buvusių gimnazijos prezidentų vykdomus projektus.
    4. Sieksiu, kad gimnazija diegtų visas mokymo naujoves ir inovacijas.

                 

Naująjį Prezidentą sveikino klasėsdraugai, auklėtoja,  buvęs jo pirmtakas Ramūnas Briedis, gimnazijos direktorius V.Sutnikas, mokinių savivaldos kuratorė V.Bartašienė. Paulius Kuprevičius pasakė savo pirmąją prezidentinę kalbą.

Seniūnų tarybos informacija

 

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2019 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.