gototopgototop
Birželio - liepos mėn renginių planas
Trečiadienis, 03 Birželis 2020

Skaityti toliau...
Paskutinis skambutis. Vienuoliktokų sveikinimas 84 laidai
Pirmadienis, 25 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gegužės mėn. renginių planas
Penktadienis, 08 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gauti kompiuteriai nuotoliniam mokymui
Trečiadienis, 22 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Balandžio mėn. renginių planas
Trečiadienis, 01 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Pasaulinė žemės diena - kovo 20-oji
Penktadienis, 20 Kovas 2020

Skaityti toliau...
Nepamirštamų akimirkų popietė PDF Spausdinti El. paštas
Antradienis, 02 Gruodis 2014 09:19

 

JONIŠKIO „AUŠROS“ GIMNAZIJAI-95

 

 

Laikas lekia... srūva... kaip kalnų upės vandenys per širdį..., kurioje tiek daug gyvenimo... Gyvenimo vakar, Gyvenimo šiandien ir Gyvenimo rytoj...

Jeigu pažvelgiame į Gyvenimą vakar, ten matome mūsų mokyklos pradžią- 1919 metus...ten matome save, savo mokytojus, draugus ....Prisiminimų lobynas didžiulis...

2014 metai, lapkričio 28-oji-  tai Gyvenimas šiandien – artėjame prie jubiliejinių metų kulminacijos....  jau  skaičiuojame  savo gimnazijos 95-ąjį gimtadienį,  kurį puošia ne tik prabėgusių metų gausa, bet labiausiai - mokytojų triūso vaisiai-  išleistų į gyvenimą mokinių gražūs darbai, pasiekimai...

Lapkričio  28- ąją „kaip vėjas- į savo namus“ vėl sugrįžo mūsų buvusieji,  šį kartą jau kiti... tai dvi ryškios kūrybinės asmenybės. Du garsūs Lietuvos balsai, du bene visiems žinomi veidai,  abu- Joniškio  miesto garbės piliečiai. Ir visiškai jauna, dar kelią pardedanti pianistė. Sugrįžo pas mus, jau spėjusius pasiilgti savo ištikimųjų, talentingųjų altruistų. ..

Savo nuostabiu balsu mus džiugino Sofija Jonaitytė- ilgametė  operos solistė, šokėja, aktorė, šiuo metu Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro edukacinių projektų koordinatorė, visada energinga, nepailstanti, visa savo esybe muzikai atsidavusi asmenybė.... Sofijai talkino ir Ž.K.Šuman bei F.Šopeno kūrinius skambino  Gintarė Mikalėnaitė-  Klaipėdos universiteto Menų fakulteto, Atlikimo meno programos magistrantė. Na, o P.Širvio, J.Zauerveino, J.Strieklūno ir kitų poetų eiles skaitė Juozas  Šalkauskas- ilgametis  radijo ir TV diktorius, fotografas, keliautojas, skaitovas, kolekcionierius, galų gale- žymiausias Kalėdų Senelis Lietuvoje... Ir Sofija, ir Juozas džiaugėsi sugrįžę į mokyklą, dalijosi prisiminimais... O kai salė kartu su Sofija užtraukė V.Bložės ir A.Bražinsko „Tėvynė Lietuva“, abejingų neliko, ne vienas ir ašarą nubraukė...

Visi trys  nuostabiausių akimirkų  puokštę padovanojo mums, šiandieniniams ir buvusiems gimnazijos mokytojams, mokiniams ir visiems, kurie tik užsuko tą penktadienio popietę į mūsų gimnazijosaktų salę. Mėgavomės akimirkomis  pripildydami savo širdis meilės ir  šviesos... kad į Gyvenimą rytoj išsineštume pačius šviesiausius prisiminimus ... Ir kai kada nors  žvelgdami į dangų  mintimis grįšime į  šitą vakarą,  širdį užlies džiaugsmas, kad kadaise buvome visi susitikę čia, šioje salėje, vieną gražią rudens popietę...

Neformaliojo švietimo ir pagalbos mokiniui skyriaus vedėja

Vilija Bartašienė

 

 

 

Pamokų laikas

1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40
3. 9.50 – 10.35
...................
4. 10.55 – 11.40
...................
5. 12.00 – 12.45
6. 12.55 – 13.40
7. 13.50 – 14.35
8. 14.45 – 15.30

Kalendorius

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
Sveika mokykla
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2020 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.