Mūsų gimnazijos atstovai respublikiniame lietuviškos dainos festivalyje - konkurse „Mūsų dienos 2019”

Kalėdinis krepšinio 3x3 turnyras PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 05 Sausis 2015 10:16

Kalėdiniame turnyre dalyvavo net 14 komandų.

Joniškio ,, Aušros“  gimnazijoje, kalėdiniame krepšinio 3x3 turnyre, dalyvavo 14 komandų. Krepšininkai  atvyko iš Žagarės, Gasčiūnų, ŽŪM ir ,,Aušros‘‘ mokyklų. Šis turnyras ypatingas tuo, kad kartu su vaikinais privalo žaisti ir mergina. Turnyras organizuojamas Kalėdinių atostogų metu ir  jau aštuntą kartą.

Varžybos organizuojamos dviejų amžiaus grupėse. 9- 10 klasių grupėje rungėsi aštuonios komandos, o 11-12 klasių –šešios .Kovos prasidėjusios ryte, baigėsi popietėje. Rungtynės buvo įtemtos, atkaklios ir nenuspėjamos. 9-10 klasių grupėje nugalėjo ,,Aušros „ gimnazijos komanda ,,Manija“, joje žaidė Roberta Kryžiūtė, Dovydas Rudys, Martynas Dabriška ir Irmantas Kryžius. Antrą vietą iškovojo ,,Transforterių“ komanda, o treti liko ,, Komanda“.  11-12 klasių tarpe čempionu  vardus iškovojo komanda ,,Ant detalių“ iš ,, Aušros“  gimnazijos, jos sudėtis: Viktorija Nikolenkaitė, Deivydas Lapukas ir Arnas Bulys.  Antri  -komanda ,, Su šventėm“ ir trečią vietą iškovojo ,,Tielievesni“.

Komandos nugalėtojos apdovanotos taurėmis, prizininkai- diplomais. Visi dalyviai pasivaišino  saldžiais prizais, kuriuos dovanojo ,,Valdo‘‘ firmos vadybininkas M. Mačiūnas. Turnyrą organizavo kūno kultūros mokytojai E. Poliakienė ir Ž. Mačiūnas.

Čempionų  nuotrauką, joje iš dešinės –V. Nikolenkaitė, A. Bulys, D. Lapukas, D. Rudys, M. Dabriška, I. Kryžius, R. Kryžiūtė.