gototopgototop
„Vėl visi kaip paukščiai suskridome čia...“
Ketvirtadienis, 14 Vasaris 2019

Skaityti toliau...
Smiginio varžybos
Ketvirtadienis, 14 Vasaris 2019

Skaityti toliau...
Išvyka į parodą „Studijos 2019“
Ketvirtadienis, 14 Vasaris 2019

Skaityti toliau...
Pusiaužiemio žygis
Pirmadienis, 11 Vasaris 2019

Skaityti toliau...
Zonos nugalėtojai
Pirmadienis, 04 Vasaris 2019

Skaityti toliau...
Direktoriaus įsakymas dėl padėkų
Pirmadienis, 04 Vasaris 2019

Skaityti toliau...
Rajoninio turo įvairių dalykų olimpiadų rezultatai PDF Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 05 Kovas 2015 12:36

Sausio, vasario mėnesiais vyko įvairių dalykų II turo rajoninės olimpiados. Didelis būrys mūsų gimnazistų dalyvavo ir tapo prizininkais jose. Džiaugiamės gimnazistų pasiekimais.

Chemijos olimpiados II turo rezultatai:

1 klasė

1vieta Vičaitė Gabija

2 vieta Matijūnas Mindaugas

3 vieta Oniūnaitė Urtė

2 klasė

1 vieta Baltramaitis Lukas

2 – 3 vieta Bijeikis Simas

3 klasė

1 vieta Rudytė Vakarė

2 - 3 vietos Butkus Faustas ir Emilija Jonušaitė

4 klasė

1 vieta Eglė Jakubaitytė

Biologijos olimpiados II turo rezultatai:

1 klasė

1vieta Gajija Vičaitė

3 vieta Urtė Oniūnaitė

2 klasė

1 vieta Baltramaitis Lukas

2 vieta Bijeikis Simas

3 vieta Kuprevičius Paulius

3 klasė

1 vieta Aleknavičius Adomas

2 vieta Šimkutė Joana

3 vieta Emilija Jonušaitė

4 klasė

2 vieta Gustas Arminas

3 vieta Eglė Jakūbaitytė

                             Fizikos olimpiados II turo rezultatai:

1 klasė

2 vieta Vičaitė Gabija

3 vieta Urtė Oniūnaitė

2 klasė

1 vieta Baltramaitis Lukas

2 vieta Kuprevičius Paulius

3 vieta Bijeikis Simas

3 klasė

2 vieta Jasaitis Evaldas

3 vieta Butkus Faustas

4 klasė

1 vieta Gustas Arminas

2 vieta Poliakas Justas

                             Matematikos olimpiados II turo rezultatai:

1 klasė

1vieta Vičaitė Gabija

2 vieta Pašakinskaitė Miglė

3 vieta Valančiauskaitė Monika

2 klasė

1 vieta Baltramaitis Lukas

2 vieta Kuprevičius Paulius

3 klasė

1 vieta Rudytė Vakarė

2 vieta Butkus Faustas

4 klasė

1 vieta Vadakojis Džiugas

2 vieta Gustas Arminas

3 vieta Poliakas Justas

Dėkojame J. Balzarevičiui, J. Dauparienei, A. Nesavui, A. Žilinskienei, G. Poliakui, V. Mačiulienei, R. Stankūnienei, V. Ramonui, A. Filatovienei bei V. Danielienei už jų darbą su mokiniais.

 

Pamokų laikas

1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40
3. 9.50 – 10.35
...................
4. 10.55 – 11.40
...................
5. 12.00 – 12.45
6. 12.55 – 13.40
7. 13.50 – 14.35
8. 14.45 – 15.30

Kalendorius

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2019 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.