gototopgototop
Birželio - liepos mėn renginių planas
Trečiadienis, 03 Birželis 2020

Skaityti toliau...
Paskutinis skambutis. Vienuoliktokų sveikinimas 84 laidai
Pirmadienis, 25 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gegužės mėn. renginių planas
Penktadienis, 08 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gauti kompiuteriai nuotoliniam mokymui
Trečiadienis, 22 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Balandžio mėn. renginių planas
Trečiadienis, 01 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Pasaulinė žemės diena - kovo 20-oji
Penktadienis, 20 Kovas 2020

Skaityti toliau...
Rajoninio turo įvairių dalykų olimpiadų rezultatai PDF Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 05 Kovas 2015 12:36

Sausio, vasario mėnesiais vyko įvairių dalykų II turo rajoninės olimpiados. Didelis būrys mūsų gimnazistų dalyvavo ir tapo prizininkais jose. Džiaugiamės gimnazistų pasiekimais.

Chemijos olimpiados II turo rezultatai:

1 klasė

1vieta Vičaitė Gabija

2 vieta Matijūnas Mindaugas

3 vieta Oniūnaitė Urtė

2 klasė

1 vieta Baltramaitis Lukas

2 – 3 vieta Bijeikis Simas

3 klasė

1 vieta Rudytė Vakarė

2 - 3 vietos Butkus Faustas ir Emilija Jonušaitė

4 klasė

1 vieta Eglė Jakubaitytė

Biologijos olimpiados II turo rezultatai:

1 klasė

1vieta Gajija Vičaitė

3 vieta Urtė Oniūnaitė

2 klasė

1 vieta Baltramaitis Lukas

2 vieta Bijeikis Simas

3 vieta Kuprevičius Paulius

3 klasė

1 vieta Aleknavičius Adomas

2 vieta Šimkutė Joana

3 vieta Emilija Jonušaitė

4 klasė

2 vieta Gustas Arminas

3 vieta Eglė Jakūbaitytė

                             Fizikos olimpiados II turo rezultatai:

1 klasė

2 vieta Vičaitė Gabija

3 vieta Urtė Oniūnaitė

2 klasė

1 vieta Baltramaitis Lukas

2 vieta Kuprevičius Paulius

3 vieta Bijeikis Simas

3 klasė

2 vieta Jasaitis Evaldas

3 vieta Butkus Faustas

4 klasė

1 vieta Gustas Arminas

2 vieta Poliakas Justas

                             Matematikos olimpiados II turo rezultatai:

1 klasė

1vieta Vičaitė Gabija

2 vieta Pašakinskaitė Miglė

3 vieta Valančiauskaitė Monika

2 klasė

1 vieta Baltramaitis Lukas

2 vieta Kuprevičius Paulius

3 klasė

1 vieta Rudytė Vakarė

2 vieta Butkus Faustas

4 klasė

1 vieta Vadakojis Džiugas

2 vieta Gustas Arminas

3 vieta Poliakas Justas

Dėkojame J. Balzarevičiui, J. Dauparienei, A. Nesavui, A. Žilinskienei, G. Poliakui, V. Mačiulienei, R. Stankūnienei, V. Ramonui, A. Filatovienei bei V. Danielienei už jų darbą su mokiniais.

 

Pamokų laikas

1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40
3. 9.50 – 10.35
...................
4. 10.55 – 11.40
...................
5. 12.00 – 12.45
6. 12.55 – 13.40
7. 13.50 – 14.35
8. 14.45 – 15.30

Kalendorius

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
Sveika mokykla
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2020 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.