gototopgototop
Rugpjūčio - rugsėjo mėn renginių planas
Pirmadienis, 31 Rugpjūtis 2020

Skaityti toliau...
Birželio - liepos mėn renginių planas
Trečiadienis, 03 Birželis 2020

Skaityti toliau...
Paskutinis skambutis. Vienuoliktokų sveikinimas 84 laidai
Pirmadienis, 25 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gegužės mėn. renginių planas
Penktadienis, 08 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gauti kompiuteriai nuotoliniam mokymui
Trečiadienis, 22 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Balandžio mėn. renginių planas
Trečiadienis, 01 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Garbės galerijos tęsinio atidarymas „Aušros“ gimnazijoje PDF Spausdinti El. paštas
Trečiadienis, 18 Kovas 2015 11:22

Praėjusią savaitę ,,Aušros‘‘ gimnazijos abiturientai, mokytojai susirinko į Garbės galerijos tęsinio, skirto gimnazijos 95, atidarymą. Turbūt ne vienam norėjosi tarti : ir didumas tos laiko ritės. Ant jos tarsi siūlas vyniojamas laikas, žmonių gyvenimai, likimai, o mes tuos žmones saugome savo atmintyje, mums juos primena portretai, nuotraukos.

,,Aušros‘‘ gimnazijos Garbės galerijoje —įvairaus amžiaus, pačių įvairiausių profesijų atstovai. Šie žmonės daug nusipelnė Lietuvai ir, žinoma, garsina Joniškį. Kai dairomės kandidatų į Garbės galeriją, vienas kriterijus nepajudinamas : žmogus turi būti baigęs mūsų mokyklą, gimnaziją. Užrašai po nuotraukomis byloja, kad mūsų gimnaziją baigė ir garsūs mokslininkai, ir žymūs meno žmonės, ir žinomi medikai, ir sėkmę pagavę verslininkai.

Mūsų Garbės galerijos pradžia —Vilniuje gyvenančių joniškiečių, susibūrusių į ,,Sidabros‘‘ draugiją , portretų ekspozicija Joniškio kultūros centre, rodyta vienos Joniškio miesto šventės metu, vėliau padovanota mokyklai. Gimnazijos 90-mečiui atsirado jos tęsinys, dar vienai gimnazijos sukakčiai —vėl ji pratęsta.

Daugelis Garbės galerijos narių palaiko ryšius su mūsų gimnazija. Tie ryšiai ir dvasiniai, tai ir materialinė, finansinė pagalba gimnazijai. Ir visai nesvarbu, kur tie žmonės gyvena: Lietuvoje, Amerikoje, Vokietijoje ar dar kokiame kitame pasaulio krašte. Juos į Joniškį, į savo mokyklą parveda prabėgusios jaunystės ilgesys, meilė ir pagarba čia sutiktiems žmonėms, noras bent trumpą akimirką po kojomis pajusti vaikystės žemę, išgirsti lakų joniškietiškos šnektos žodį, traškų juoką, noras pasisemti sparnuotos energijos.

Eidami gimnazijos koridoriumi, žvilgtelėję į nuotraukas, prisimename — iš jų žvelgia žmonės, kurie, kaip ir mes, lipo tais pačiais laiptais, darinėjo tų pačių klasių duris. Ir gal tada aiškesni tampa poeto A. Drilingos žodžiai: ,,Esu žmogus ir galiu būti gražus kaip ryto tekėjimas. Tvirtas kaip medis, apglėbęs laiko tėkmę. Esu žmogus ir kasdien auginu savo gyvenimą‘‘.

Regina Šimkuvienė,

lietuvių kalbos mokytoja

 

 

Pamokų laikas

1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40
3. 9.50 – 10.35
...................
4. 10.55 – 11.40
...................
5. 12.00 – 12.45
6. 12.55 – 13.40
7. 13.50 – 14.35
8. 14.45 – 15.30

Kalendorius

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
Sveika mokykla
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2020 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.