gototopgototop
Birželio - liepos mėn renginių planas
Trečiadienis, 03 Birželis 2020

Skaityti toliau...
Paskutinis skambutis. Vienuoliktokų sveikinimas 84 laidai
Pirmadienis, 25 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gegužės mėn. renginių planas
Penktadienis, 08 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gauti kompiuteriai nuotoliniam mokymui
Trečiadienis, 22 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Balandžio mėn. renginių planas
Trečiadienis, 01 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Pasaulinė žemės diena - kovo 20-oji
Penktadienis, 20 Kovas 2020

Skaityti toliau...
Konkursas „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“ PDF Spausdinti El. paštas
Trečiadienis, 15 Balandis 2015 11:09

„Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“– visos šalies mastu rengiamas mokinių konkursas, skirtas vyresniųjų klasių mokiniams. Daugiau nei dešimt metų konkursą drauge organizuoja Krašto apsaugos ir Švietimo ir mokslo ministerijos.

Konkursas vyksta trim etapais. Pirmasis - rengiamas mokyklose, antrasis - internetu, o trečiasis - finalinis yra organizuojamas viename iš Lietuvos kariuomenės padalinių. Visų pirma, mūsų gimnazijos mokiniai sudalyvavo  pirmajame atrankiniame ture savo mokykloje . O patekus tarp trijų geriausiųjų, mokanti istorijos mokytoja metodininkė  Lina Ulinienė užregistravo tris atrankinio turo mokykloje nugalėtojus internetiniame puslapyje.

Du mokiniai: Vytautas Norvaiša (3e klasė ) ir Markas Movsesjan (4b klasė) pateko į finalinį konkurso “Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę” turą. Mokiniai vyks į Vilnių, į Karo Akademiją toliau varžytis dėl prizininkų titulo.

Violeta Židonienė

Kalbų ir socialinių mokslų

Ugdymo skyriaus vedėja

 

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
Sveika mokykla
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2020 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.