gototopgototop
Birželio - liepos mėn renginių planas
Trečiadienis, 03 Birželis 2020

Skaityti toliau...
Paskutinis skambutis. Vienuoliktokų sveikinimas 84 laidai
Pirmadienis, 25 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gegužės mėn. renginių planas
Penktadienis, 08 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gauti kompiuteriai nuotoliniam mokymui
Trečiadienis, 22 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Balandžio mėn. renginių planas
Trečiadienis, 01 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Pasaulinė žemės diena - kovo 20-oji
Penktadienis, 20 Kovas 2020

Skaityti toliau...
Skirtingi žmonės – ta pati Lietuva PDF Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 16 Balandis 2015 08:23

„Neatimama. Neparduodama. Neišmylima. Neparodoma.“ Tokia brangi, pasak Just. Marcinkevičiaus, mūsų Lietuva. Ji atsiveria senolių miškų šlamesy, ilgaamžės sutartinės skambesy ar tiesiog močiutės austoje raštuotoje lovatiesėje. Tačiau tame paprastume ir slypi mūsų kultūros savitumas, kurį balandžio 10 dieną į „Aušros“ gimnazijoje vykusią liaudišką vakaronę  „Saulele,  kelk“, skirtą Etnografinių regionų metams paminėti, ir  sugužėjo atskleisti įvairių regionų atstovai.

Vakaronę pradėjo Seimo narys Vitalijus Gailius, pasveikinęs visus susirinkusius gimtąja Kriukų šnekta. Vėliau aktyvaus laisvalaikio jaunimo klubo „Stop“ nariai ir „Aušros“ gimnazistai pristatė Aukštaitijos regioną, svečiai iš Kalvarijos  atskleidė Sūduvos krašto unikalumą, o kuršėniškiai priminė, kokia įdomi yra Žemaitija.

Po savo pasirodymų vakaronės dalyviai, atsakinėdami į vedėjos užduodamus klausimus, išsiaiškino, ką žino   apie kitus etnografinius regionus. Už teisingus atsakymus laimingieji buvo apdovanoti naminiais sūriais bei duona. Paskutinį išbandymą atlikę, dalyviai ir žiūrovai buvo kviečiami įsijungti į folklorinių šokių ratą, kuriame sukdamiesi ne tik sušilo, bet ir vieni su kitais susipažino.

Po renginio svečiams buvo aprodytas Joniškio miestas: apsilankyta krepšinio muziejuje bei sinagogose.

Vakare joniškiečiai ir svečiai iš Kalvarijos grįžo į mokyklą, kur toliau bendravo, šoko ir žaidė visą naktį. Ryte vėl pramogavo - vyko į Žagarę, kurioje aplankė dvarą, žirgyną bei senosios Žagarės bažnyčią, po to apžiūrėjo Žagarės atodangą - atidengtą dolomitų sluoksnį, vyko prie Žvelgaičių ežero ir pasivaikščiojo Mūšos tyrelio pelkės takais. Aplankę išskirtines Joniškio krašto vietas, kupini puikių emocijų ir susiradę naujų draugų, svečiai buvo išlydėti namo.

Reikia paminėti, jog šią vakaronę bei išvykas  organizavo aktyvaus laisvalaikio jaunimo klubas „Stop“, o labiausiai už darbą ir pastangas dėkojame aktyvaus laisvalaikio jaunimo klubo pirmininkei ir gimnazijos šokių mokytojai Sigmai Jonušienei bei muzikos mokytojai Birutei Jurgaitytei.

4d kl. mokinė Deimantė Paliackaitė

 

 

Pamokų laikas

1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40
3. 9.50 – 10.35
...................
4. 10.55 – 11.40
...................
5. 12.00 – 12.45
6. 12.55 – 13.40
7. 13.50 – 14.35
8. 14.45 – 15.30

Kalendorius

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
Sveika mokykla
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2020 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.