gototopgototop
Rugpjūčio - rugsėjo mėn renginių planas
Pirmadienis, 31 Rugpjūtis 2020

Skaityti toliau...
Birželio - liepos mėn renginių planas
Trečiadienis, 03 Birželis 2020

Skaityti toliau...
Paskutinis skambutis. Vienuoliktokų sveikinimas 84 laidai
Pirmadienis, 25 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gegužės mėn. renginių planas
Penktadienis, 08 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gauti kompiuteriai nuotoliniam mokymui
Trečiadienis, 22 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Balandžio mėn. renginių planas
Trečiadienis, 01 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Konferencija „Mokinių mokymosi motyvacijos skatinimas integruojant užsienio kalbą su kitais mokomaisias dalykais“ PDF Spausdinti El. paštas
Trečiadienis, 29 Balandis 2015 09:35

2015 m. balandžio 23 dieną Joniškio „Aušros“gimnazijoje įvyko Šiaulių regiono mokyklų užsienio kalbų mokytojų konferencija, kurios tema- „Mokinių mokymosi motyvacijos skatinimas integruojant užsienio kalbą su kitais mokomaisiais dalykais“. Konferencijos tikslas- pasidalinti gerąja patirtimi integruojant užsienio kalbas su kitais mokomaisiais dalykais, skatinti mokinių motyvaciją mokytis.

Renginio metu buvo išklausyta eilė pranešimų. Apie tai,  kokiais būdais mokytis gali būti įdomu, mokytojams kalbėjo Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos anglų kalbos mokytoja ekspertė Tatjana Kriliuvienė. Anglų kalbos ir pilietiškumo pagrindų integravimą ir jo naudingumą mokiniams pristatė anglų kalbos mokytoja metodininkė, užsienio kalbų metodinio ratelio pirmininkė mūsų gimnazijoje Daiva Vaičiūnienė.  Beje, anglų kalbos, ekonomikos ir technologijų žinių integravimas tarptautinių projektų vykdymo metu neginčytinai vyksta kasdien ir yra viena iš priežasčių ir jaunam, ir vyresnio amžiaus žmogui mokytis užsienio kalbos. Apie tai kalbėjo anglų kalbos mokytoja metodininkė Loreta Jankauskienė. Akmenės rajono Ramučių gimnazijos mokinys Karolis Baranauskas (mokytoja Vita Mėlenienė) pratęsė mokytojos Loretos Jankauskienės mintį ir kalbėjo apie užsienio kalbų įgūdžių tobulinimo galimybes vykdant projektinę veiklą. Žagarės gimnazijos  anglų kalbos mokytoja Toma Kiminienė apžvelgė literatūros indėlį tobulinant anglų kalbą, pabrėžė, kad  „Prozos ir poezijos skaitymai“, vykę kovo mėnesį Žagarėje, puikiai įrodė mokinių susidomėjimą šia kalba. Anglų kalbos mokytoja metodininkė Raimonda Dantienė parengė ir perskaitė pranešimą „ Giluminis diferencijavimas motyvuoja gabius mokinius“.

Anglų kalbos mokytojos visada maloniai bendradarbiauja su  rusų kalbos mokytojomis. Šioje konferencijoje  apie rusų kalbos mokymosi motyvacijos skatinimą integruojant kalbą su muzika kalbėjo Mato Slančiausko progimnazijos  rusų kalbos mokytoja metodininkė Jekaterina Aleksandravičienė, „Saulės“ pagrindinės mokyklos rusų mokytoja metodininkė Nijolė Radionova ir Kristina Martinaitienė, „Aušros“ gimnazijos rusų kalbos mokytoja metodininkė. Jos visos  parengė konferencijai ne tik pranešimą, bet ir puikiai rusiškai dainuojančius vaikinus.

Konferencijos tikslus įgyvendinome, konferencija buvo darbinga ir naudinga- joje dalyvavę mokytojai pasidalino patirtimi, buvo  aptarta daugeliui užsienio kalbų mokytojų svarbių klausimų.

Violeta Židonienė

Kalbų ir socialinių mokslų ugdymo skyriaus vedėja

 

 

 

Pamokų laikas

1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40
3. 9.50 – 10.35
...................
4. 10.55 – 11.40
...................
5. 12.00 – 12.45
6. 12.55 – 13.40
7. 13.50 – 14.35
8. 14.45 – 15.30

Kalendorius

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
Sveika mokykla
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2020 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.