gototopgototop
Rugpjūčio - rugsėjo mėn renginių planas
Pirmadienis, 31 Rugpjūtis 2020

Skaityti toliau...
Birželio - liepos mėn renginių planas
Trečiadienis, 03 Birželis 2020

Skaityti toliau...
Paskutinis skambutis. Vienuoliktokų sveikinimas 84 laidai
Pirmadienis, 25 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gegužės mėn. renginių planas
Penktadienis, 08 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gauti kompiuteriai nuotoliniam mokymui
Trečiadienis, 22 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Balandžio mėn. renginių planas
Trečiadienis, 01 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Išrinkta „Sumaniausia klasė“ PDF Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 28 Gegužė 2015 12:24

Gegužės 26 dieną Joniškio „Aušros“ gimnazijos 2E klasė su auklėtoja Kristina Martinaitiene išrinkta pačia SUMANIAUSIA klase Lietuvoje.

Viskas prasidėjo vėlyvą rudenį, kai Žinių Radijas paskelbė konkursą „Sumaniausia klasė - 2015“,  kuriame  dalyvauti nusprendė ir mūsų klasė. Pirmojo etapo užduotis – nusiųsti nuotrauką arba vaizdo įrašą,  parodantį klasės sumanumą.

Į antrąjį etapą pateko 17 klasių, darbais socialiniame tinkle „Facebook“ surinkusios daugiausiai „patinka“. Šiame etape visas mokyklas aplankė radijo komanda bei klasių ambasadoriai – žymūs žmonės. Šių metų balandžio 21 dieną gimnazijoje sulaukėme muzikos atlikėjų ir grupių vadybininko bei prodiuserio Martyno Tylos. Susitikimo metu išklausėme jo sėkmės istorijos, išgirdome įdomybių apie prodiuserio bei vadybininko profesiją, turėjome galimybę užduoti mums rūpimus klausimus, visi kartu nusifotografavome.  Nuotrauka buvo patalpinta socialiniame tinkle, kur tokiu pat „patinka“ principu iš 18 klasių liko tik penkios.

Taip mokslo metams einant į pabaigą, Vilniuje, Menų fabrike „Loftas“, susitiko Vilniaus rajono Bezdonių Julijaus Slovackio vidurinės mokyklos, Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijos, Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos, Vievio gimnazijos ir Joniškio „Aušros“ gimnazijos klasės. Šį kartą mūsų laukė penkių turų protų mūšis. O klausimų buvo įvairiausių: nuo populiariųjų aktualijų iki lietuvių kalbos, nuo sporto iki loginių užduočių ir muzikos.

 Po dviejų valandų įtampos paaiškėjo rezultatai – pirmoji vieta ir sumaniausios klasės titulas atiteko mūsų 2E klasei! Konkurso organizatorių prizai tikrai nenuvylė, nes kiekvienas mokinys ir auklėtoja gavo po planšetinį kompiuterį! O po viktorinos klausėmės grupės „Liūdni Slibinai“ koncerto.

 2eg klasės mokinė Simona Armonavičiūtė

 

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
Sveika mokykla
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2020 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.