gototopgototop
Kaip gurkšnis šaltinio vandens...
Trečiadienis, 15 Sausis 2020

Skaityti toliau...
Sausio mėn. renginių planas
Antradienis, 14 Sausis 2020

Skaityti toliau...
Gimnazistai mokėsi bibliotekoje
Antradienis, 14 Sausis 2020

Skaityti toliau...
Abiturientai aplankė literatūrines Kauno vietas
Antradienis, 14 Sausis 2020

Skaityti toliau...
Mokyklos šimtmečio šventė
Trečiadienis, 08 Sausis 2020

Skaityti toliau...
Mokiniai lankėsi Joniškio slaugos ligoninėje
Penktadienis, 13 Gruodis 2019

Skaityti toliau...
Išrinktas mandagiausias joniškietis- mūsų gimnazijos mokytojas PDF Spausdinti El. paštas
Penktadienis, 29 Gegužė 2015 14:08

Gegužės 28 d. Joniškio rajono savivaldybės didžiojoje salėje rinkosi Joniškio mandagiausieji. Jau penktus metus renkamas mandagiausias joniškietis, renginio metu kalbama apie mandagumą ir jo svarbą mūsų visų gyvenime. „Mandagumas – tai geranoriškumas, atidumas, jautrumas, užjautimas, dovanojimas, puoselėjimas. Mandagumas remiasi trimis pagrindiniais principais: pagarba, santūrumu ir atsakomybe už savo veiksmus“, – teigia visame pasaulyje vykdomo Mandagumo svarbos projekto atstovės įvaizdžio konsultantės,  AICI narės „Civility Counts“ (liet. „Mandagumas svarbus“) ambasadorės Lietuvoje Alvydos Jasilionytės atstovė Joniškio rajone Audra Kazlauskaitė.

Šiemet jau penktąjį kartą išrinktas mandagiausias joniškietis, kuris renkamas nuo 2011 metų. Praeitais metais mandagiausia gimnaziste tapo mūsų gimnazijos  moksleivė Aušrinė Grigaliūnaitė, kuri buvo išrinkta el. dienyno pagalba gimnazijos bendruomenės.

Šiais metais sulaukta 14 pretendentų, kuriuos siūlė įstaigos, visuomeninės organizacijos, rajono gyventojai. Šiais metais mandagiausiu joniškiečiu išrinktas „Aušros“ gimnazijos matematikos mokytojas Jonas Balzarevičius, kurį nominacijai pasiūlė jo buvusieji mokiniai- 46-oji laida. Be padėkos ir pagrindinio prizo jam LR Seimo narys Vitalijus Gailius įteikė savo padėką. Kitų pretendentų tarpe buvo ir viena gimnazijos abiturientė- Goda Lukšaitė, ją nominacijai pasiūlė kaimo, kuriame mergina gyvena, bendruomenė.

NUOŠIRDŽIAUSI GIMNAZIJOS  BENDRUOMENĖS SVEIKINIMAI MOKYTOJUI JONUI BALZAREVIČIUI.

AČIŪ, KAD JŪS ESATE...

Neformaliojo švietimo ir pagalbos mokiniui skyriaus vedėja

V.Bartašienė

 

 

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
Sveika mokykla
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2020 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.