gototopgototop
Mokinių aprangos reglamentas
Ketvirtadienis, 29 Rugpjūtis 2019

Skaityti toliau...
Rugsėjo mėn. veiklų planas
Ketvirtadienis, 29 Rugpjūtis 2019

Skaityti toliau...
Vilniaus universitetas šiemet skiria net 100 studijuoti skatinančių stipendijų.
Pirmadienis, 08 Liepa 2019

Skaityti toliau...
Pozityvus lavinimas – laiminga mokykla Skaitykite daugiau: http://www.svietimonaujienos.lt/pozityvus-lavinimas-laiminga-mokykla/
Pirmadienis, 08 Liepa 2019

Skaityti toliau...
Netradicinė literatūros pamoka – knygos sutiktuvės
Pirmadienis, 08 Liepa 2019

Skaityti toliau...
Literatūriniai Anykščiai
Pirmadienis, 17 Birželis 2019

Skaityti toliau...
Lapkričio 16–22 d. Kviečiame į atvirų durų savaitę ŠU PDF Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 12 Lapkritis 2015 08:35

„Atrask savo karjerą“. Taip vadinasi Šiaulių universitete organizuojama atvirų durų savaitė, į kurią kviečiami ne tik mokiniai ir jų mokytojai, bet ir mokinių tėveliai, globėjai. Savaitę Šiaulių universiteto fakultetuose, bibliotekoje ir miesto erdvėse vyksiantys renginiai skirti susipažinti su Universiteto aplinka ir studijomis, patyrinėti mėgstamas mokslo sritis, kartu su studentais ir dėstytojais dalyvauti įvairiose paskaitose, veiklose, parodose. Atvirų durų savaitės renginių sąrašą papildys Tarptautinei studentų dienai skirti renginiai ir XVII tarptautinio studentų chorų festivalio koncertai.

Lapkričio 16–22 dienomis Šiaulių universitetas pakvies į ekskursijas po savo padalinius: Istorijos ir St. Gliaudžio gamtos muziejus, Centų kambarį, Universiteto bibliotekos archyvus, kitus objektus. Jauniesiems mokslininkams interaktyvių veiklų pasiūlys Technologijos ir gamtos mokslų fakultetas. Jaunieji biologai galės apžiūrėti parodas apie svetimžemius augalus Lietuvoje, javų grūdų užterštumą mikroskopiniais grybais. Mėgstantys konstruoti galės iš naujo išrasti dviratį Technologinių bandymų centre, pasiaiškinti su Robotikos klubo nariais, kaip veikia robotai, pasimokyti 3D objektų kompiuterinio modeliavimo, sužinoti apie 3D spausdinimo technologiją. Informatikos, matematikos ir e. studijų institute veiks pirmųjų kompiuterių ir Arduino kontrolerių paroda, kurią pristatys Instituto informatikai. Mokiniai gaus programavimo ir internetinių laidų jungimo pamokų, išmoks dirbti multimedija, o lapkričio 21 d. galės jėgas išmėginti Šiaulių apskrities jaunųjų matematikų olimpiadoje.

Ketinantys gilintis į biomedicinos sritį ir rinktis kineziterapijos studijas mokiniai išbandys masažo poveikį, padirbės sveikatos diagnostikos prietaisais Socialinės gerovės ir negalės studijų fakultete. Versliems atvirų durų savaitės dalyviams siūlysime kartu su studentais dalyvauti Socialinių mokslų fakulteto renginyje „Verslo diena“. Edukologijos fakulteto bendruomenė pakvies Universiteto svečius į orientacinį žaidimą „Tavo tikslo link“, išjudinti protą ir kūną treniruotėje su studentais sportininkais.

Kalbų mokymosi ir literatūros dalyko šalininkai galės paklausyti Humanitariniame fakultete paskaitos apie senąją lietuvių literatūrą, padėti ERASMUS studentams suvokti lietuvių kalbos ir civilizacijos ypatumus, apžiūrėti fakulteto lingafonines auditorijas. Menų fakultete dėstytojai, savo srities profesionalai padės geriau pažinti fotografavimo, tapymo, dizaino kūrimo technikas.

Nuo antradienio iki ketvirtadienio Šiaulių universiteto studentai pakvies mokinius kartu minėti Tarptautinę studentų dieną, dalyvauti šiai progai skirtuose renginiuose, vakarėliuose, o savaitgalio dienomis – kartu su tėvais ir draugais paklausyti XVII tarptautinio studentų choro festivalio, šiemet organizuojamo Šiaulių universitete, koncertų.

Tai tik dalis Šiaulių universitete vyksiančių renginių, skirtų atvirų durų savaitės dalyviams. Mokiniai taip pat turės galimybę pabendrauti su studentais ir dėstytojais apie studijų organizavimą, sąlygas ir galimybes, gaus atsakymus į jiems rūpimus klausimus.

Išsamesnę atvirų durų savaitės programą ir registraciją galima rasti internete adresu www.su.lt→Stojantiesiems→Mokiniams. Informacija teikiama tel. (8 41)  595 878 ir el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 

 

 

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2019 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.