gototopgototop
Birželio - liepos mėn renginių planas
Trečiadienis, 03 Birželis 2020

Skaityti toliau...
Paskutinis skambutis. Vienuoliktokų sveikinimas 84 laidai
Pirmadienis, 25 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gegužės mėn. renginių planas
Penktadienis, 08 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gauti kompiuteriai nuotoliniam mokymui
Trečiadienis, 22 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Balandžio mėn. renginių planas
Trečiadienis, 01 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Pasaulinė žemės diena - kovo 20-oji
Penktadienis, 20 Kovas 2020

Skaityti toliau...
Joniškio „Aušros“ gimnazija- naujame Nordplus Junior projekte „Skatink. Motyvuok. Bendradarbiauk“ PDF Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 19 Lapkritis 2015 10:18

Šiais mokslo metais gimnazija gavo finansavimą naujam tarptautiniam Nordplus Junior projektui „Skatink. Motyvuok. Bendradarbiauk“, kurio tikslas yra skatinti Baltijos jūros regiono šalių bendradarbiavimą. Projektas skirtas plėtoti ryšius tarp šiaurės šalių ir rengti metodinę medžiagą darbui su socialinės rizikos vaikų ir jaunimo grupėmis įvairių tipų mokyklose. Projekte dalyvauja keturios šalys: Latvija, Lietuva, Estija ir Suomija.

Projekte numatyti  keturi  mobilumai. Laikotarpiuose tarp mobilumų darbas vyks kiekvienos šalies mokyklose. Darbo grupės rengs metodines rekomendacijas, jas išbandys praktikoje. Taip pat bus kuriami  informatyvūs lankstinukai,  rengiami stendai, ruošiamos parodos. Visų mokyklų partnerių  veikla bus fiksuojama atskirame internetiniame puslapyje, mokyklų tinklalapiuose, Facebook paskyroje.

Projekto trukmė – dveji metai. Darbas jau prasidėjo. Lapkričio antrąją savaitę mūsų gimnazijos delegacija viešėjo Latvijos Valmieros 2-ojoje vidurinėje mokykloje. Savaitė buvo ypač  darbinga. Susipažinome su visomis partnerinėmis mokyklomis. Mokytojai iš kiekvienos šalies buvo parengę pranešimus apie raštingumo lygį šalyje, regione, mieste. Kalbėjome apie socialinės rizikos grupės mokinius, jų motyvaciją mokytis, siekti išsilavinimo, diskutavome apie socialinės rizikos mokinio sampratą. Diskusijos užsitęsdavo keletą valandų, nes visų šalių mokytojų  suvokimas yra ganėtinai skirtingas. Be viso to, lankėmės SOS kaime, kur mokyklinio amžiaus vaikai gyvena šeimynose (taip pat Europinis projektas ir gana sėkmingas, nes vaikai, gyvenantys ten,  jaučiasi labai gerai).

Projektas turėtų būti sėkmingas, nes tema aktuali, įdomi ir turėtų būti naudinga mūsų gimnazijai ir visoms partnerinėms mokykloms.

 

Prisiminimas apie Baltijos kelią: Latvijos – Estijos siena (Lietuviai – Latviai – Estai)

Nordplus Junior projekto „Skatink. Motyvuok. Bendradarbiauk.“ Susitikimas Valmieros 2-ojoje vidurinėje mokykloje Latvijoje.

 

Joniškio „Aušros“ gimnazijos

Kalbų ir socialinių mokslų ugdymo skyriaus vedėja,

Projekto koordinatorė

Violeta Židonienė

 

Pamokų laikas

1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40
3. 9.50 – 10.35
...................
4. 10.55 – 11.40
...................
5. 12.00 – 12.45
6. 12.55 – 13.40
7. 13.50 – 14.35
8. 14.45 – 15.30

Kalendorius

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
Sveika mokykla
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2020 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.