gototopgototop
Vilniaus universitetas šiemet skiria net 100 studijuoti skatinančių stipendijų.
Pirmadienis, 08 Liepa 2019

Skaityti toliau...
Pozityvus lavinimas – laiminga mokykla Skaitykite daugiau: http://www.svietimonaujienos.lt/pozityvus-lavinimas-laiminga-mokykla/
Pirmadienis, 08 Liepa 2019

Skaityti toliau...
Netradicinė literatūros pamoka – knygos sutiktuvės
Pirmadienis, 08 Liepa 2019

Skaityti toliau...
Literatūriniai Anykščiai
Pirmadienis, 17 Birželis 2019

Skaityti toliau...
Lietuvos mokyklų žaidynės
Penktadienis, 07 Birželis 2019

Skaityti toliau...
2a klasės žygis
Antradienis, 28 Gegužė 2019

Skaityti toliau...
Susitikimas su LEU atstovu PDF Spausdinti El. paštas
Penktadienis, 11 Gruodis 2015 08:25

Apie studijas Lietuvos edukologijos universitete (LEU) gruodžio 10 d. 11 val. pas mus į gimnaziją atvyko pakalbėti LEU karjeros centro direktorius Justinas Monkevičius. Jis pasidžiaugė su  visais kartu, kad mūsų mokyklos abiturientai renkasi išminties ir kantrybės reikalaujančią mokytojo profesiją ir kasmet  įstoja į LEU. Šiame universitete studijuoja Rūta Činčytė, Rokas Ginkus, Dovilė Lebedytė, Laura Pociūtė, Deimantė Mingailaitė, Aušra Kniukštaitė. Tapkite ir jūs šio universiteto studentais ir LEU suteiks jums asmeninio ir mokslinio tobulėjimo galimybes. LEU studijuoti verta. Mūsų 3-4 klasių mokiniai buvo pakviesti registruotis į jaunojo pedagogo akademiją, kuri bus nemokama. Mokiniai galės lankyti paskaitas, pagyventi bendrabutyje, pabendrauti su studentais ir susipažinti su dėstytojais. Apie jaunojo pedagogo akademiją ieškokite informacijos adresu www.leu.lt  ir registruokitės.

UKC profesijos patarėja Stasė Stulginskienė

 

 

 

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2019 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.