gototopgototop
Rugpjūčio - rugsėjo mėn renginių planas
Pirmadienis, 31 Rugpjūtis 2020

Skaityti toliau...
Birželio - liepos mėn renginių planas
Trečiadienis, 03 Birželis 2020

Skaityti toliau...
Paskutinis skambutis. Vienuoliktokų sveikinimas 84 laidai
Pirmadienis, 25 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gegužės mėn. renginių planas
Penktadienis, 08 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gauti kompiuteriai nuotoliniam mokymui
Trečiadienis, 22 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Balandžio mėn. renginių planas
Trečiadienis, 01 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Jaunųjų matematikų pasiekimai „Aušros“ gimnazijoje PDF Spausdinti El. paštas
Trečiadienis, 06 Sausis 2016 09:54

Įpusėjus mokslo metams, norisi apžvelgti matematikų veiklą, pasiekimus. Štai keletas gražių renginių, kuriuos lydėjo aukšti rezultatai.

Gruodžio 4 d. Joniškio "Aušros" gimnazija prisipildė matematika besidominčių mokinių. Iš Joniškio  ir Akmenės rajonų suvažiavo 7-12 klasių mokiniai išbandyti savo jėgų Jaunųjų matematikų komandinėse varžybose. Jose dalyvavo 15 komandų po 5 mokinius. Taigi ( nesunku suskaičiuoti) vienu metu uždavinius sprendė net 75 mokiniai. Kol mokiniai plušėjo prie įvairaus sunkumo uždavinių,  mokytojai dalinosi gerąja patirtimi, diskutavo ir aptarė aktualias  problemas. Renginys gimnazijoje tradicinis ir vyksta kas dveji metai. Pereinamieji prizai "Pelėdos" vis "nutūpia" stipriausių komandų mokyklose. Prieš dvejus metus, kol prizų fonde buvo dvi "Pelėdos", 1-2 klasių grupėje vieną "Pelėdą" iškovojo Skaistgirio gimnazijos komanda, o 3-4 klasių grupėje- Akmenės gimnazistai. Šiais mokslo metais į varžybas buvo pakviestos dar ir 7-8 klasių komandos iš abiejų rajonų, nes įsteigtas dar vienas prizas "Pelėda", skirtas žemesnių klasių komandų nugalėtojams. Taigi šiemet stipriausi buvo Skaistgirio septintokai - aštuntokai ( komandos nariai: Domas Keturakis, Armandas Lukošiūnas, Gabija Malinauskaitė, Dominykas Bubelis ir Darius Gedraitis). Šioje klasių grupėje antrą vietą užėmė Mato Slančiausko progimnazijos mokiniai, trečia vieta pasidalino Saulės pagrindinės mokyklos abi komandos, dalyvavusios varžybose. 1-2 ir 3-4 klasių grupėse nugalėtojais tapo mūsų gimnazijos moksleiviai ( 1-2 kl. komanda: Miglė Pašakinskaitė, Gabija Vičaitė, Rugilė Martinaitytė, Arminas Ambroževičius ir Mindaugas Matijūnas, 3-4 klasių komanda: Faustas Butkus, Lukas Baltramaitis, Simas Bijeikis, Vakarė Rudytė ir Edas Marcinkevičius. Džiugu, kad dvi pelėdos liks mūsų gimnazijoje, o viena atiteks į Skaistgirio gimnazistams. 1-2 klasių grupėje antrąją vietą užėmė "Aušros" gimnazijos II komanda, o trečioji vieta atiteko Akmenės gimnazijos komandai. 3-4 klasių grupėje antrąją vietą užėmė "Aušros" gimnazijos II komanda, o trečiąja vieta džiaugėsi Akmenės gimnazijos komanda.

Norisi paminėti, kad pirmąjį mokslo metų pusmetį gimnazijos matematikai  dalyvavo ir kitose varžybose. Didždvario gimnazijoje vyko mergaičių komandinės varžybos, jose dalyvavo ir gerų rezultatų pasiekė Augustė Petriškytė, Rugilė Martinaitytė, Vakarė Rudytė, Urtė Oniūnaitė ir Simona Armonavičiūtė. Juliaus Janonio gimnazijoje vykusiose vaikinų komandinėse varžybose geriausiai sekėsi vienuoliktokui Lukui Baltramaičiui, padėką parsivežė ir Arminas Ambroževičius. Šiaulių apskrities jaunųjų matematikų olimpiadoje dalyvavo Lukas Baltramaitis ir Augustė Petriškytė.Vienuoliktokų grupėje Lukas Baltramaitis buvo įvertintas aukščiausiai- iškovojo I-ąją vietą. Nugalėtojams olimpiados rėmėjas - Palangos Gintaro sanatorija - įsteigė specialų prizą. Visų keturių grupių ( 1-4 kl.) laimėtojai bus pakviesti nemokamai pailsėti Palangoje.Didžiuojamės Luko Baltramaičio (mokytoja Janina Dauparienė) pasiekimais.

Labai džiaugiamės, kad mokiniai domisi matematika ir dalyvauja įvairiuose konkursuose. Dėkojame mokytojams, gebantiems sudominti mokinius tiksliaisiais mokslais.

Tiksliųjų ir gamtos mokslų,

technologijų, menų ir kūno kultūros

ugdymo skyriaus vedėja

Asta Žilinskienė

 

 

 

 

 

Pamokų laikas

1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40
3. 9.50 – 10.35
...................
4. 10.55 – 11.40
...................
5. 12.00 – 12.45
6. 12.55 – 13.40
7. 13.50 – 14.35
8. 14.45 – 15.30

Kalendorius

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
Sveika mokykla
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2020 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.