gototopgototop
Susitikimas su Joniškio rajono policijos komisariato (JRPK) specialiste Reda Čepuliene Spausdinti

2014 m. balandžio 8 d. 12 val. mūsų gimnazijos UKC( Ugdymo Karjerai Centre)  lankėsi Joniškio rajono policijos komisariato (JRPK ) specialistė Reda Čepulienė, kuri susitiko su gimnazistais, svajojančiais būti policininkais. Ji pristatė Lietuvos policijos mokyklą, esančią Klaipėdoje, (kur mokytis tereikia 1 metus) ir Mykolo Romerio universitetą (MRU) Viešojo saugumo fakultetą (kur  mokytis reikia 4 metus ir 3,5 metų). Šiame fakultete rengiamos šios bakalauro studijų programos: a) teisės ir policijos veiklos programa, b) policijos veiklos programa, c) teisės ir valstybės sienos apsaugos programa, d) teisės ir ikiteisminio proceso programa.

Išsiaiškinome, kokie yra fizinio pasirengimo reikalavimai, kur ir kada  juos reikia išsilaikyti. Taip pat labai svarbus yra sveikatos patikrinimo rezultatas, todėl stojantieji siunčiami į CMEK -  sveikatos patikrinimą Vilniuje. Reikalavimus atitinkantys asmenys, norintys tapti policininkais, turi kreiptis į Joniškio rajono policijos komisariatą ir pateikti prašymą dėl siuntimo į Lietuvos policijos mokyklą išdavimo.

Išsamesnė informacija:

Lietuvos policijos mokykloje:  Jaunystės g.7, Klaipėda, tel.: ( 8 46 ) 31 3802.

Mokyklos interneto tinklalapyje: www.lpm.policija.lt    el.p.   Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Mykolo Romerio universiteto Viešojo saugumo fakultete: V.Putvinskio g. 70, LT-44211

Kaunas, tel.: ( 8 37 ) 30 3660

Karjeros koordinatorė Stasė Stulginskienė