Įvyko virtuali tradicinė rusų kalbos ir technologijų integruota pamoka

2021 metų balandžio 27 dieną įvyko virtuali jau tradicinė rusų kalbos ir technologijų integruota pamoka ,, Дымковская игрушка’’.Šia pamoka džiaugėsi ,, Aušros’’ gimnazijos 9 gb klasės  ir ,, Slančiausko’’ progimnazijos 8 klasės mokiniai bei jų mokytojos: Jekaterina Aleksandravičienė, Kristina Martinaitienė, Kristina Judžentytė. Ši pamoka stebino moksleivių išmoningumu: nebuvo nei dviejų vienodų arkliukų, panelių, raitelių, šuniukų… Visi moksleivių sukurti darbeliai spindėjo pačiomis įvairiausiomis gamtos dovanotomis spalvomis: raudona, mėlyna, geltona, žalia, oranžine…Moksleiviai širdingai apibūdino savo kūrinėlius gana taisyklinga rusų kalba, parodydami, kad virtualios pamokos nenuėjo perniek. Pamoką baigėme, žinias įtvirtinome žaisdami visiems žinomą žaidimą Kahootą.

Kristina Martinaitienė