Gruodžio 2 d. 2g kl. ir 3g  kl. mokiniai dalyvavo geros savijautos programos mokymuose „Nusiraminimo ir streso įveika vyresnių klasių moksleiviams“

Geros savijautos programa siekiama sumažinti nuotolinio mokymo pasekmes vaikų ir jaunimo fizinei bei psichikos sveikatai. Ja siekiama gerinti mokinių emocinę būklę ir sukuriant kuo palankesnes sąlygas patirti mokymosi sėkmę jau sugrįžus į klases. 

Tikslinės įvairaus pobūdžio geros savijautos programos skirtos visų klasių mokiniams ir atitinka tam tikro amžiaus vaikų ir paauglių raidos ypatumus. Socialinių emocinių įgūdžių, grupinio psichologinio konsultavimo, bendradarbiavimo bei darbo komandoje įgūdžių, nusiraminimo, relaksacijos ir streso valdymo technikų mokymas.

Programa siekiama, kad  numatytos veiklos ugdytų mokinių socialinius emocinius, bendradarbiavimo bei darbo komandoje įgūdžius, gilesnį  savęs pažinimą bei gebėjimą reflektuoti, priimti atsakingus sprendimus, stiprintų psichologinį atsparumą, savivertę bei skatintų motyvaciją mokytis. Viliamės, kad buvo įdomu ir naudinga.

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos