Mokyklos Jaunoji bendrovė „Staigmenų šalis” dalyvavo Šiaulių regioninėje jaunųjų bendrovių eXpo 2022

Balandžio 13 dieną mūsų mokyklos Jaunoji bendrovė „Staigmenų šalis” dalyvavo Šiaulių regioninėje jaunųjų bendrovių eXpo 2022. Dalyvavome su kitomis 35 bendrovėmis, kurios buvo taip pat nusiteikusios laimėti ir sužibėti. Mūsų bendrovė po ilgo pasiruošimo prekiavo rankų darbo apyrankėmis, žvakėmis, knygų skirtukais ir žinoma saldžiomis dovanėlėmis. Jaunąją bendrovę „Staigmenų šalis” sudaro 5 merginos: Orinta Avižiūtė (prezidentė), Grita Budrytė (marketingas), Agnė Jurgelytė (finansai), Gabija Prialgauskytė (darbo ištekliai), Araselė Remeikaitė (gamyba) ir jas lydėjo mokytoja Jūratė Pinkienė. Kiekviena iš merginų užima labai svarbias pareigas. Mugės metu neišsigando, rimtai nusiteikusios komisijos ir atsilaikė kiekvienam suktam klausimui. Mugės pabaigoje vainikavo apdovanojimai, iš kurių viena parsivežė ir „Staigmenų šalis” merginos. Komanda buvo nuominuotos kaip „Geriausiausias smulkiojo verslo pavyzdys”. Merginos nesitikėjo, bet labai apsidžiaugė tokia nominacija ir laimingos grįžo namo.