Didžiuojamės “Aušros” gimnazijos šaunuoliais

Retas protas žūva nuo susidėvėjimo, didžiuma jų surūdija nenaudojami. (K. N. Bouvis)
Didžiuojamės “Aušros” gimnazijos šaunuoliais - būriu dalykinių olimpiadų pirmų vietų laimėtojų. Aurimas Ragulis, 3a klasės mokinys, apdovanotas mero padėkos raštu ir švietimo, kultūros ir sporto skyriaus padėkos raštu už iškovotas keturias pirmąsias vietas. Dviem prizinėmis vietomis nudžiugino Auksė Norvaišaitė iš 3c klasės ir  Fausta Žebrauskaitė iš 2a klasės. Įvairių dalykų olimpiadų  rajono etapo laimėtojais pripažinti  Audringa Daškevičiūtė,  Žygimantas Šeškevičius, Orestas Vozbutas, Paulius Rimkevičius, Miglė Norušaitytė, Ugnė Martinaitytė, Gabija Pakatiliūtė, Nedas Bidlauskas, Beatričė Kozmianaitė, Monika Sabuckytė, Eva Kislauskaitė. Dėkojame mokytojams - Linai Karkliuvienei, Linai Martinkienei, Raimondai Dantienei, Rūtai Stankūnienei, Valentui Ramonui, Gintautui Poliakui, Vytautui Šalavėjui, Birutei Krajinienei, Ramunei Ambroževičienei, Kristinai Martinaitienei, Arūnui Nesavui, Giedrei Motiejuitei, Vilmai Kubilinskaitei -   už pagalbą mokiniams kopiant į mokslų aukštumas. Nuoširdžiai dėkojame ir  Linai Ulinienei, Loretai Jankauskienei, Vilmai Hussein, Jurgitai Mažrimienei, Linai Aleknavičienei, kurių mokiniams pritrūko kelių žingsnelių iki pergalės. Dalykinėse olimpiadose rajono etape jų mokomi mokiniai užėmė II ir III vietas. Dėkojame mokytojams ir mokiniams bei tikimės, jog kitąmet sulauksime dar gausesnio būrio talentingų, kūrybingų, gabių asmenybių.