Erasmus+ KA229 STEAM and Robotic: a new learning approach

Gegužės pirmąją savaitę Joniškio “Aušros” gimnazijoje vyko Erasmus+ projekto  “STEAM & Robotic: a new learning approach”mobilumas.  Gimnazistų šeimose gyveno svečiai iš Italijos, Graikijos, Kroatijos ir Bulgarijos. Visi kartu ne tik ėjo į mokyklą, dalyvavo pamokose, ugdė bendradarbiavimą komandomis, gerino anglų kalbos įgūdžius, bet ir aplankė Lietuvos sostinę Vilnių, Mūšos tyrelio parką, vyko į Šiaulių STEAM centrą. Mokykloje, per matematikos pamoką, žiūrėjo filmą su 3D akiniais, gamino figūras ir pritaikę joms formules skaičiavo plotą, tūrį. Informatikos pamokoje programavo robotus futbolo žaidimui. Taip pat atliko biologijos ir chemijos laboratorijose  labaratorinius darbus. O po pamokų ir veiklų, nenuobodžiavo ir laiką leido su naujais draugais iš kitų šalių.