Geografijos - istorijos gabių mokinių Academia nariai vyko į integruotą pažintinę kultūrinę ekskursiją

Balandžio 26 d. grupė gimnazijos geografijos - istorijos gabių mokinių Academia narių vyko į integruotą pažintinę kultūrinę ekskursiją „Neringa – gamtinis - kultūrinis unikalumas“ maršrutu: Klaipėdos perkėla – Klaipėdos uostas: jo reikšmė, geografinis išsidėstymas, funkcinės zonos - Kartografinė užduotis "Klaipėdos uosto kartografinis vertinimas" ir piknikas Smiltynės paplūdimyje -
 Juodkrantė – Gintaro įlanka – Raganų kalnas – kormoranų ir garnių perimvietės (pristatė Auksė N.) - Naglių gamtinio rezervato pažintinis takas (pristatė Paulina  D.) -  Nida: Nidos etnografinės kapinės, Tomo Mano trobelė, paminklas V. Kernagiui, Parnidžio kopa (pristatė Gabija P.). Padėkota už aktyvią veiklą Academia veikloje abiturientėms Auksei Norvaišaitei, Samantai Šliauterytei, Paulinai Daknytei ir Gabijai Pakatiliūtei. Kelionės metu mokiniai įgytas žinias įtvirtino viktorinoje. Kuršių nerija pasitiko keliautojus saulėtu dangumi, o mokiniai  ir mokytojos Giedrė ir Vilma - puikia nuotaika.