Nuvilnijo respublikinis dainų ir šokių festivalis „Dainuoju Lietuvai 2023“

Nuvilnijo respublikinis dainų ir šokių festivalis „Dainuoju Lietuvai 2023“, kovo 24 dieną subūręs daugiau nei 200 dalyvių. Šiais metais festivalis buvo kitoks, nes žiūrovams šventę kūrė ne tik dainininkai, bet ir šokėjai, skaitovai. Nuostabiomis daugiažiedėmis šokių kompozicijomis žiūrovų akį džiugino Šakių „Varpo“ mokyklos jaunių liaudiškų šokių grupė „Pynė“, Rygos lietuvių vidurinės mokyklos Latvijos lietuvių bendruomenės jaunimo tautinių šokių kolektyvas „Saulė“, Joniškio Mato Slančiausko progimnazijos bei Joniškio „Aušros“ gimnazijos šokių studijos „Kibirkštėlė“ įvairių amžiaus grupių kolektyvai, Joniškio „Aušros” gimnazijos šokių kolektyvas ,,Blyksnis“, vaikų lopšelio – darželio „Ąžuoliukas“ priešmokyklinio ugdymo šokių grupė, Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklos šokių kolektyvas „Spindulėlis“. Savo balsais susirinkusiuosius pakerėjo mažiausieji dainorėliai iš Joniškio vaikų lopšelių – darželių „Saulutė“, „Ąžuoliukas“, „Vyturėlis“, solistai, duetai ir vokalinės-instrumentinės grupės iš Joniškio rajono Skaistgirio gimnazijos, Joniškio rajono pagrindinės mokyklos Kriukų skyriaus, Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklos bei tos pačios mokyklos Žagarės filialo ir Joniškio „Aušros“ gimnazijos (mūsų Austėja bei Naglis). Ypatingą emociją festivaliui sukūrė ir Joniškio „Aušros“ gimnazijos skaitovų Vilijos, Austėjos, Aurelijos, Meidos, Roberto, Džiugo, Jono, Juliaus, Dovydo, Vernerio ir Aurimo meninės kompozicijos. Darnus festivalio organizatorių - mokytojų Birutės, Sandros, Ramunės, Giedrės, Jurgitos, Kristinos ir Kęstučio - darbas padovanojo jaukią šventę Joniškio miesto bendruomenei.