Vyko Geografijos olimpiados 9-12 klasių II etapas

Kovo 12 dieną Joniškio “Aušros” gimnazijoje vyko Geografijos olimpiados 9-12 klasių II etapas. Tema “Kalnai - žmogus - gamta”. Mokiniai atliko teorines, žemėlapio, praktinę ir internetinio testo užduotis. Visų dalyvių grupėje I vieta atiteko Matui Januliui (Ib klasė), II vieta Miguel Angel Puipai (IIc klasė), III vieta Rusnei Strockytei (Id klasė). Skirstant pagal klases I klasių grupėje daugiausiai taškų surinko Matas Janulis, II vieta - Rusnė Strockytė, III vieta - Paulina Kuprytė (1c klasė). II klasių grupėje I vieta atiteko Miguel Angel Puipai, II vieta - Robertui Pakatiliui (II a klasė), III vieta - Mikui Motiejuičiui (II a klasė), III klasių grupėje - II vieta atiteko Brigitai Stankaitytei (III d klasė), IV klasių grupėje - I vieta Nedui Bidlauskui ( IV b klasė). Šiltas ačiū visiems dalyvavusiems mokinukams. Lauksime žinių ar esame kviečiami į 3 etapą Klaipėdoje, kuriame susirinks stipriausi Lietuvos geografai! Už kalnus geriau tik kiti kalnai! Ačiū, Gimnazistai!