Ispanijos mokyklos mokytojos vizitas Joniškio „Aušros“ gimnazijoje

Spalio 7 – 11 d. gimnazijoje darbo stebėjimo vizitu lankėsi Ispanijos Getxo miesto Aixerrota Bhi mokyklos matematikos mokytoja, Erasmus koordinatorė Blanca Garcia Campillo. Mokytoja susipažino su „Aušros“ gimnazija, Lietuvos švietimo sistema bei jos pokyčiais, gimnazijos savivalda, jos funkcijomis, Erasmus+ eTwinning projektų vykdymų gimnazijoje, skaitmeniniais įrankiais, naudojamais mokyklų valdyme ir administravime, gimnazijos matematikos mokytojai supažindino su matematikos mokymo turiniu Lietuvoje, Egzaminų užduotimis. Antradienį ir ketvirtadienį mokytoja iš Ispanijos lankėsi Mato Slančiausko progimnazijoje ir Joniškio „Saulės“ pagrindinėje mokykloje, o trečiadienį – Vilniaus licėjuje, kur susipažino su Tarptautinio Bakalaureato programos vykdymo ypatumais. Sostinėje aplankyta ne tik mokykla, bet ir gimnazijos alumnės Jolitos Vaitkutės kūrybinės dirbtuvės buvusiame Lukiškių kalėjime.