Rimtai nerimtas protmūšis

• Paskelbta: 2022-01-03
  • Kategorija: Renginiai

2021 12 21 12 val. Ypatingas laikas. Ypatingas jis buvo ir gimnazijoje: prasidėjo „Academia“ mokinių „Rimtai nerimtas protmūšis“, kuriame rungėsi maišytos istorijos – geografijos, matematikos, gamtos mokslų, lietuvių ir anglų kalbų sekcijų ir skirtingų klasių grupių mokinių komandos. Buvo sudarytos 6 komandos po 6 mokinius. Užduotis rengė „Academia“ mokytojai: Giedrė, Vilma K., Lina A., Lina M., Lina K., Birutė K., Kęstutis,  Gintautas, Arūnas, Vytautas. Per tris turus, kurių kiekviename reikėjo atsakyti į 10 įvairiausių rimtų ir nelabai rimtų klausimų, išaiškėjo komanda nugalėtoja – „Kiets riešutėlis“, iš galimų 31 taško, surinkusi net 30 taškų, II vieta atiteko komandai „Kabantys sodai“ ( 27 taškai), III vieta komandai „Ne vienas namuose“ ( 26 taškai). Nugalėtojai buvo apdovanoti atminimo medaliais, kuriuos sumaketavo ir 3D spausdintuvu atspausdino mokytojas Kęstutis. Nugalėtojams ir visoms komandoms atiteko ir saldūs prizai, kuriuos kepė, rišo, pakavo gimnazijos mokinių mokomoji bendrovė. Kokios Kalėdos be staigmenos. Protmūšio įkarštyje apsilankė ir pats Kalėdų senelis, sukeldamas džiugesio ir gerų emocijų bangą.