Erasmus dienos gimnazijoje

• Paskelbta: 2020-10-25
  • Kategorija: Renginiai

Spalio 16 d. gimnazijoje paminėtos Erasmus+ dienos. Galime pasidžiaugti, kad gimnazijos tarptautinių veiklų bendruomenės ratas plečiasi. Šiais mokslo metais startuoja nauji 4 projektai su mokyklomis iš 10 skirtingų šalių (Ispanija, Italija, Prancūzija, Slovakija, Graikija, Portugalija, Turkija, Lenkija, Bulgarija, Kroatija).

Erasmus+ projektų dėka mūsų gimnazijos moksleiviai jau lankėsi Portugalijos, Italijos, Estijos, Slovakijos, Vengrijos, Austrijos, Gvadelupės mokyklose, bendravo su bendraamžiais iš kitų šalių, vykdė projektų veiklas.

Su gimnazijoje neseniai vykdytais projektais susipažinti galima stenduose 3 aukšte, o pirmojo aukšto foje Erasmus+ dienos metu galima buvo pažiūrėti Erasmus+ projektų filmukus.