Rugsėjo 25–26 dienomis Joniškio „Aušros“ gimnazijos mokiniai dalyvavo kūrybinėje stovykloje „KI taip“, vykusioje „Laumės“ sodyboje prie Mūšos tyrelio. Stovyklos metu gimnazistai dalyvavo dailės plenere, dainavimo ir šokio užsiėmimuose, aktyviuose bei etnokultūriniuose žaidimuose, vakarojime prie laužo. Veiklos skatino kūrybiškumą, bendravimą, kultūrinį pažinimą ir prasmingą laisvalaikio praleidimą. Stovykla suteikė mokiniams galimybę ugdyti meninius gebėjimus, stiprinti bendruomeniškumą ir patirti naujų kultūrinių įspūdžių.
