Mokytojai tobulina savo profesinius įgūdžius ir pasibaigus mokslo metams.

Gimnazijos geografijos mokytoja Giedrė ir informacinių technologijų mokytojas Kęstutis birželio 26 - liepos 1 dienomis kartu su dar 13 mokytojų iš Italijos, Vengrijos, Lenkijos, Graikijos tobulino savo profesinius įgūdžius seminare „Team building for school: Play and fun, building educators' communities“. Mokytojai teoriniuose užsiėmimuose susipažino su socialinės komandos (grupės) psichologija, asmenybės tobulėjimu, veiklų planavimu. Praktiškai išbandė veiklas, padedančias grupėms dirbti efektyviai, bendrauti ir bendradarbiauti, praktikas, formuojančias kolektyvą, leidžiančias sukurti pozityvų mikroklimatą klasėje, teigiamai įtakoti mokymosi motyvaciją, geriau pažinti save ir kitus, kūrybiškai žvelgti į problemų sprendimą. Susipažino su problemomis kylančiomis švietimo bendruomenėse bei grupėse.