Dvyliktokų kalba

• Paskelbė : Kęstutis Motiejuitis
  • Paskelbta: 2023-09-15
  • Kategorija: Pranešimai

Labas rytas visiems! Tikiuosi, kad vasara buvo kupina linksmybių ir atsipalaidavimo. Šiandien prasideda  nauji mokslo metai, ir aš nekantrauju leistis į šią kelionę kartu su jumis. Susirinkę čia, skirkime akimirką apmąstyti neįtikėtiną potencialą, slypintį kiekviename iš mūsų. Šie metai yra tuščia drobė, laukianti žinių, augimo ir nepamirštamų prisiminimų. Tai galimybė sparčiai bręsti, atrasti naujas aistras ir užmegzti ilgalaikius ryšius Mano mieli dvyliktokai, ar galite patikėti? Pasiekėme paskutiniuosius gimnazijos metus. Tai jaudulys, nostalgija ir daugybė emocijų. Nukreipkime  energiją į tai, kad šie abitūros metai prabėgtų sklandžiai! Atėjo laikas  ryžtingai siekti savo svajonių. Meskime sau iššūkį, išeikime iš komforto zonų ir pasinaudokime kiekviena  galimybe. Atskleiskime savo mokyklos dvasią, rodykime pavyzdį ir palikime indėlį, kuriuo galėtume didžiuotis. Tegul šie metai būna kupini augimo, dėkingumo ir didybės. Tačiau nepamirškime: ši kelionė skirta ne tik mums, dvyliktokams. Tai visos mokyklos bendra patirtis.  Kurkime aplinką, kurioje klestėtų atvirumas, pagarba ir empatija. Palaikykime vieni kitus, švęskime savo ir kitų sėkmes ir siekime  užsibrėžtų tikslų. Su visais jaunesniais mokiniais noriu pasidalinti išmintimi ir motyvacija. Laikas gimnazijoje yra brangus ir prabėga greičiau, nei galite įsivaizduoti. Pasinaudokite kiekviena jums pasitaikančia naujove, nesvarbu, ar tai būtų prisijungimas prie Akademijos, sporto komandos išbandymas, ar lyderio vaidmens prisiėmimas. Ši patirtis formuos jus, išmokys vertingų pamokų ir padės atrasti jūsų galimybes. Taip pat noriu  nuoširdžiai padėkoti visiems  mokytojams ir darbuotojams, kurie daro mūsų mokyklą tikrai ypatingą. Jūsų atsidavimas ir kantrybė ugdo mūsų svarbiausius asmenybės bruožus, ruošia mus ateičiai ir pastato  tvirtą akademinį pamatą tolimesniam tobulėjimui. Esame ir liksime amžinai dėkingi už jūsų atsakingą darbą. Pradėdami šiuos naujus mokslo metus, pažadėkime sau, kad išnaudosime kiekvieną dieną. Kovokime su kliūtimis, švęskime sėkmes ir palaikykime vieni kitus. Ačiū ir paverskime šią pirmąją dieną į neįtikėtiną ir įsimintiną mokslo metų pradžią!