Judumo savaitė ,,Aušros“ gimnazijoje

• Paskelbė : Kęstutis Motiejuitis
  • Paskelbta: 2023-09-25
  • Kategorija: Pranešimai

Visą savaitę mūsų gimnazijoje vyko judumo savaitės renginiai. Pradėjo žygių būrelis, vadovaujamas mokytojos Kristinos Martinaitienės,   kurie jau sekmadienį  keliavo rudens takeliais.

Antradienį vyko trečiokų ir ketvirtokų futbolo varžybos, kurios sulaukė audringų palaikymo iš žiūrovų.

Prie judumo savaitės prisidėjo ir seniūnų taryba. Ilgųjų pertraukų metu ,aktų salėje moksleiviai turėjo progą išbandyti įvairių šokių žingsnelius ir smagiai pajudėti.

Trečiadienį visos klasės su auklėtojais keliavo savo pasirinktais maršrutais. Tikrai nukeliauta nemažai kilometrų.

Ketvirtadienį į gimnazijos sporto salę rinkosi ne tik gimnazistai, bet ir jų tėčiai ir mamos. Visi norėjo save išbandyti šeimų krepšinio 3x3 varžybose.  Smagu buvo pamatyti vaikus ir tėvelius kartu besivaržančius aikštelėje. Dalyvavo šešios komandos.  Nugalėjo ,,Burtininkų“ komanda, kurioje žaidė :Dovydas Kublickas, Justinas  Balnys, Danielius Steponaitis ir tėtis Dalius Kublickas.

Judumo savaitės baigiamasis renginys –tinklinio varžybos. Į varžybas atvyko ir mūsų gimnazijos alumnai, kurie neabejingi tinkliniui.

Judumo savaitė tikrai pavyko. Linkiu gimnazistams atrasti judėjimo džiaugsmą ne tik kartą metuose,  bet nuolatos.

Fizinio ugdymo mokytoja Edita P.