Konkurse ,,Suk suk ratelį“

Lapkričio 18 d. šokių studijos ,,Kibirkštėlė“ merginos dalyvavo šiaurės Lietuvos suaugusiųjų liaudiškų šokių kolektyvų konkurse ,,Suk suk ratelį“ Kuršėnuose. Tai tradicinis, kas du metus vykstantis konkursas, sukviečiantis geriausius  jaunimo, merginų, moterų, vidutiniojo amžiaus ir senjorų kolektyvus iš pusės Lietuvos. Šiemet konkurse dalyvavo 37 įvairaus amžiaus šokėjų grupės iš Biržų, Pasvalio, Pakruojo, Panevėžio, Kelmės, Tytuvėnų, Akmenės, Naujosios Akmenės, Telšių, Šiaulių, Kuršėnų ir Joniškio. Mūsų merginos konkurse atliko du šokius - ,,Strapčiuką“ ir ,,Sukis mano kedeli“. Savo amžiaus grupėje jos laimėjo III-ąją vietą, o šokis ,,Strapčiukas“ pelnė specialų diplomą kaip išraiškingiausiai pašoktas konkurso šokis.