Edukacinė išvyka “Smėlio kelias”

Spalio 16 d. Geografijos - istorijos gabių mokinių Academia mokiniai su mokytojomis Giedre ir Vilma vyko į tęstinę edukacinę išvyką “Smėlio kelias”. Šį kartą į Anykščius. Čia talkino J. Biliūno gimnazijos geografijos mokytoja Ina. Į edukacines veiklas prisijungė ir Anykščių gimnazistai. Aplankyta ir ištyrinėta Vetygalos atodanga, susipažinta su kvarcinio smėlio gavyba, valymo procesu, panaudojimo galimybėmis. Anykščių regioninio parko direkcijoje atlikti trys edukaciniai užsiėmimai (smėlio laikrodžio gamyba, piešimas ant smėlio, kvarcinio smėlio valymas). Aplankytas Angelų muziejus - Sakralinio meno centras. O kaip miškais ateina ruduo grožėtasi iš Šv. Mato bažnyčios bokšto ir Medžių lajų tako. Sužinota, išmokta ir patirta daug. Įspūdžiai nepakartojami.