Gimnazijos eTwinning ir Erasmus+ projektų sėkmės

Jau eilę metų gimnazijoje vykdomi eTwinning projektai apdovanojami nacionaliniais ir Europos kokybės ženkleliais. Tačiau šiemet sulaukėme ir garbingesnio įvertinimo – Joniškio „Aušros“ gimnazija „Geriausia Lietuvos „eTwinning“ mokykla 2020“. Gimnazijoje vykdytas Erasmus - eTwinning projektas „Maisto konservavimas“ („Food conservation“) pripažintas geriausiu Lietuvoje Erasmus ir eTwinning projektų sinergijos kategorijoje, o projektą vykdęs mokytojas Kęstutis Motiejuitis turėjo galimybę dalyvauti metinėje Europos eTwinning konferencijoje, kuri šiemet vyko nuotoliniu būdu. Konferencijoje dalyvavo daugiau nei 600 Europos šalių mokytojų, priklausančių eTwinning bendruomenei. Šių metų konferencijai, kurios tema buvo klimato kaita, išleistame leidinyje tarp pateiktų 18 eTwinning pavyzdinių projektų apie klimato kaitą puikuojasi ir mūsų gimnazijos kartu su Gvadelupės (Prancūzija) mokykla 2018 m. vykdytas eTwinning projektas „Risks on Earth – Earth of Risks“.
Šiemet gimnazijoje pradedami vykdyti keturi nauji Erasmus+ projektai, kuriuos lydės ir eTwinning platformoje vykdomos jų sklaidos. Daugiau nei 50 gimnazijos moksleivių galės įsijungti į įvairias tarptautines veiklas kartu su dešimties Europos šalių moksleiviais.