Gimnazijoje vykdytas projektas - mėnesio projektas

Pernai gimnazijoje vykdytas projektas eTwinning Lietuvos nacionalinės paramos tarnybos paskelbtas gegužės mėnesio projektu.

Projektas „Erasmus+ maisto konservavimas II dalis“ ( angl. „Erasmus+ Food Conservation part 2“) buvo apdovanotas 2020 m. Nacionalinių apdovanojimų kategorijoje „Programų „eTwinning“ ir „Erasmus+“ sinergija“.

Projekto veiklos buvo vykdomos 2018-2020 mokslo metais tarp keturių pagrindinių partnerių: Lietuvos (Joniškio „Aušros“ gimnazija), Vokietijos (Berlyno Romain Rolland vidurinė mokykla), Slovakijos (Demandice pradinė mokykla ir darželis) ir Prancūzijos (Baimbridge vidurinė mokykla Gvadelupa salyne Karibų regione). Plačiau skaitykite etwinning Nacionalinės paramos tarnybos tinklapyje.