Virtualioji edukacija „Knygvežiukas“

Antradienį, gegužės 11 dieną, 9-10 kl. mokiniai dalyvavo Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos virtualioje edukacijoje „Knygvežiukas“. Aktorė Monika Šaltytė supažindino mus su forumo teatru, kuriame buvo suvaidintos scenos iš O. Vaildo romano „Doriano Grėjaus portretas“. Forumo teatras daugumai mokinių buvo naujovė, tad jie aktyviai įsitraukė į diskusijas. Taip pat mokiniai, dirbdami grupėse, turėjo galimybę pristatyti vieni kitiems privalomosios lietuvių k. literatūros kūrinius. Dėka šių pristatymų ne tik sužinojome naujų įdomių faktų apie knygas, bet ir prisiminėme jų siužetus. ŠAVB už aktyvų dalyvavimą ir įsitraukimą į paskaitą pažadėjo prizų: knygų skirtukų, o pačiam aktyviausiam mokiniui - stalo žaidimą. Labai dėkojame Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos atstovėms už nuostabų renginį!
  Agnė Ainytė, Meida Čagutė, Luka Plaščinskaitė, Aurimas Ragulis   2ag klasė