Nordplus Junior projekto „Professions‘ Lab“ finalinis susitikimas

Balandžio 27-28 dienomis nuotoliniu būdu vyko paskutinis tarptautinio Nordplus Junior projekto „Professions‘ Lab“ susitikimas, kurį organizavo mūsų gimnazija. Projektas prasidėjo dar 2019 metais, bet dėl susiklosčiusios situacijos susitikimas Lietuvoje buvo atidėtas. Tačiau susitikimas su Latvijos, Estijos ir Suomijos mokytojais bei mokiniais, nors ir nuotoliniu būdu, bet vis tiek įvyko. Pirmąją dieną projekto dalyviai buvo supažindinti su mūsų mokykla bei jos tradicijomis, taip pat įvyko susitikimas su Joniškio rajono vicemere Vaida Aleknavičiene, kuri svečiams pristatė Joniškio rajoną ir jo valdymo struktūrą. Antros projekto dienos metu buvo pristatyta kario profesiją. Karys Ernestas Gineika dalinosi savo sukaupta informacija ir patirtimi. Be to, projekto dalyviams buvo pristatyta ir Joniškio žemės ūkio mokykla bei profesijos, kurias galima joje įgyti. Projekto pabaigą vainikavo dalyvių žinių apie Lietuvą patikrinimas ir atsisveikinimas. Projekto partneriai nežada išsiskirti ir ateityje žada kurti naujus projektus.
Ieva Vaineikytė, 4a klasė