Joniškio „Aušros“ gimnazija SVEIKATĄ STIPRINANTI IR AKTYVI MOKYKLA

Nuo 2019 m. Joniškio „Aušros“ gimnazija priklauso Europos sveikatą stiprinančių mokyklų tinklui, o, baigiantis 2023 metams, gimnazijai dar penkeriems metams pratęstas sveikatą stiprinančios mokyklos statusas.

Nacionalinio sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo bei aktyvių mokyklų veiklos komisija, įvertinusi Joniškio „Aušros gimnazijos Aktyvios mokyklos programą ir fizinio aktyvumo skatininimo veiklos planų vertinimo rezultatus, nusprendė gimnaziją pripažinti Aktyvia mokykla. Kadangi sveikatos stiprinimas mokykloje tapo neatsiejama ugdymo proceso dalimi, rūpinimasis gimnazistų fizine, psichine ir socialine sveikata, sveika gyvensena, dalijimasis gerąja patirtimi, dalyvavimas įvairiuose sveikatinimo projektuose ir konkursuose, kuriuose gimnazija laimi prizines vietas, t. y. nuolatinis ir kryptingas darbas diegiant sveikatos žinias lėmė, kad „Aušros“ gimnazistai savo mokykloje gali jaustis saugūs ir mokytis sveikoje aplinkoje, o „Aušros“ gimnazija pripažinta AKTYVIA MOKYKLA.