Dar vienas Erasmus+ moksleivių grupės mobilumo vizitas Vokietijoje

Birželio 10 – 14 dienomis grupė gimnazijos mokinių  ir mokytojų vyko į Erasmus+ akredituotų mokyklų projekto mobilumą Vokietijoje, Bocholto mieste, Euregio-Gymnasium.  Pagrindinis projekto tikslas yra tvarumas. Visą savaitę mokiniai domėjosi, tyrinėjo, reflektavo tvarios gyvensenos klausimais, susipažino su mokyklomis partnerėmis. Į visus lankomus objektus buvo vykstama dviračiais, o kur atstumas buvo neįveikiamas dviračiu, keliavo traukiniais ir autobusais. Erasmus+ mobilumo dalyviai po pamokų  aplankė gretimus miestus bei jų įdomiausias vietas. Buvo įdomu padiskutuoti apie pasienio miestų panašumus ir skirtumus. Bocholtas ribojasi su Nyderlandais – Joniškis turi sieną su Latvija. Gretima šalis taip pat buvo aplankyta dviračiais (Aalten).