Erasmus+ projekto mobilumo veiklos Ispanijoje

Antradienio popietę Erasmus+ projekto „Biodiversity and industry around us“ dalyvės kartu su Lanzarotės komanda dalyvavo orientaciniame žaidime Aresifės mieste. Trečiadienį projekto veiklos buvo tęsiamos susipažįstant su vietine žemdirbyste ir vynuogių auginimo ypatumais. Lankymasis ekologiniame alijošių auginimo ūkyje praturtino žiniomis apie alijošių auginimą, jų savybes ir naudojimą medicinoje bei kosmetikos gamyboje. Popiet laukė nardymas, povandeninis floros ir faunos stebėjimas, bei smagūs pokalbiai. Ketvirtadienį projekto dalyvės lankėsi Aresifės meno mokykloje, kurioje praktinio užsiėmimo metu dažė šilką naudodami kochinelių dažus. Jaunesni Ispanijos mokyklos mokiniai ėmė intervių iš mūsų moksleivių apie Lietuvą, tradicijas, kultūrą, gamtą.