Paskaita apie streso atpažinimą

Stresas yra vidinė reakcija į įvykius ir aplinkybes, kuriuos yra susijusios su pakitimais mūsų gyvenime. Streso priežastys gali būti tiek išorinės pvz.: egzaminai, didelis namų darbų krūvis, testo neišlaikymas, pramiegojimas,  pavėlavimas į klasę, susipykimas su šeimos nariais/draugais ir pan., arba vidinės pvz.: fiziologiniai mūsų kūno pokyčiai (ligos, traumos, prasta fizinė forma), per dėtas jaudinimasis, negatyvus mąstymas ar nerealistiniai, per  aukšti reikalavimai sau.
Siekiant padėti geriau suvaldyti jaučiamą įtampą, nerimą ar stresą, gegužės 20 dieną 9 gimnazinių klasių mokiniams, zoom platforma, vyko paskaita apie streso atpažinimą, įveikimą ypač dabar esant karantinui ir mokymuisi namuose. Nuoširdžiai  dėkojame  psichologei Ingai Lukšaitėi Samaitienei už įdomią paskaitą ir patarimus.