gototopgototop
Rugpjūčio - rugsėjo mėn renginių planas
Pirmadienis, 31 Rugpjūtis 2020

Skaityti toliau...
Birželio - liepos mėn renginių planas
Trečiadienis, 03 Birželis 2020

Skaityti toliau...
Paskutinis skambutis. Vienuoliktokų sveikinimas 84 laidai
Pirmadienis, 25 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gegužės mėn. renginių planas
Penktadienis, 08 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gauti kompiuteriai nuotoliniam mokymui
Trečiadienis, 22 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Balandžio mėn. renginių planas
Trečiadienis, 01 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Mokyklos šimtmečio šventė PDF Spausdinti El. paštas
Lapkričio 30 d. šventiškai nusiteikusi Joniškio „Aušros“ gimnazija visus sukvietė į baigiamuosius mokyklos 100 metų jubiliejui skirtus renginius.

Diena prasidėjo svečių registracija. Tądien į savo mokyklą iš įvairių Lietuvos kampelių sugrįžo net šešiasdešimt trijų laidų atstovai, 344 buvę mokiniai, dvidešimt gimnazijoje dirbusių mokytojų, gausus būrys svečių.

Pasigrožėję istorine paroda, svečiai rinkosi į aktų salę, kur vyko specialiai mokyklos šimtmečiui išleistos knygos „Joniškio gimnazijos istorija. 1919–2019“ sutiktuvės . Renginį vedė lietuvių kalbos ir literatūros mokytojas Vytautas Šalavėjus. Knygos sutiktuvėse dalyvavo knygos autorės Rita Urnėžiūtė ir Giedrė Lastauskienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Vilija Bartašienė ir Birutė Krajinienė. Autorės dalinosi patirtimi, kaip ieškojo informacijos, kokių įdomybių rado.

Vėliau prasidėjo sveikinimų dalis, kurią vedė Juozas Šalkauskas. Dovanas ir šiltus žodžius gimnazijai skyrė ne tik Joniškio miesto ir rajono įstaigų vadovai, tačiau ir buvę mokyklos auklėtiniai, svečiai iš Latvijos. Ne vienas, prisiminęs gimnazijoje praleistus metus, braukė ašarą, kalbėdamas apie mokykloje dirbusius pedagogus, savo bendraklasius. Buvo įteiktos Šiaulių rajono švietimo ir sporto skyriaus vedėjo, Seimo nario Liudo Jonaičio, „Aušros“ gimnazijos direktoriaus padėkos.

Svarbiausias dienos akcentas – Kultūros centre vykęs šventinis gimnazijos jubiliejui skirtas koncertas. Koncerte dalyvavo ne tik esami, bet ir buvę įvairių laidų auklėtiniai: gimnazijos 29 laidos auklėtinė, Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solistė Sofija Jonaitytė, gimnazijos auklėtiniai, kino, teatro ir televizijos aktoriai, dainų autoriai ir atlikėjai Eglė ir Mindaugas Ancevičiai, kiti garbūs svečiai. Koncerto metu skambėjo kompozitoriaus, nusipelniusio meno veikėjo, „Aušros“ gimnazijos 16 laidos auklėtinio Algimanto Vincento Raudonikio muzika. Koncerto pabaigoje Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro padėkos raštais buvo apdovanoti Gimnazijos direktorius Vidmantas Sutnikas, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Mačiulienė, mokytojos Birutė Jurgaitytė, Edita Poliakienė, Giedrė Motiejuitė. Joniškio rajono savivaldybės padėkos raštais apdovanotos istorijos knygos, skirtos mokyklos šimtmečiui, bendraautorės Rita Urnėžiūtė, Giedrė Lastauskienė bei buvę ir esami gimnazijos mokytojai Rima Petraitienė ir Pranas Petraitis, Regina Šimkuvienė ir Irena Povilaitienė, Valė Danielienė ir Rimantas Jasilionis, Valentas Ramonas, Daiva Vaičiūnienė, Dina Petrošiūtė, Virginija Vitkienė.

Renginių maratoną baigė pramogų centre „Žilvinas“ vykęs šventinis vakaras, kurį vedė taip pat buvusi „Aušros“ gimnazijos auklėtinė Laima Tamulytė.

Gimnazijos istorija rašoma toliau. Jos dalimi esame kiekvienas bendruomenės narys.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai Ramunė Ambroževičienė, Vytautas Šalavėjus

 

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
Sveika mokykla
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2020 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.