gototopgototop
Birželio - liepos mėn renginių planas
Trečiadienis, 03 Birželis 2020

Skaityti toliau...
Paskutinis skambutis. Vienuoliktokų sveikinimas 84 laidai
Pirmadienis, 25 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gegužės mėn. renginių planas
Penktadienis, 08 Gegužė 2020

Skaityti toliau...
Gauti kompiuteriai nuotoliniam mokymui
Trečiadienis, 22 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Balandžio mėn. renginių planas
Trečiadienis, 01 Balandis 2020

Skaityti toliau...
Pasaulinė žemės diena - kovo 20-oji
Penktadienis, 20 Kovas 2020

Skaityti toliau...
Joniškio „Aušros“ gimnazistai- esf akademijos pirmakursiai PDF Spausdinti El. paštas
Penktadienis, 29 Gegužė 2015 11:12

 Kas yra  ESF Akademija?

Europos socialinio fondo agentūra, kartu su LR socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei LR švietimo ir mokslo ministerija 2009 m. rugsėjo 1 dieną paskelbė apie ESF akademijos atidarymą.

ESF akademija – tai informavimo, mokymo ir užimtumo veiklų ciklas, skirtas potencialiems pareiškėjams, įgyvendinamas Lietuvos gimnazijose. ESF akademijos pagrindinis tikslas – didinti Europos socialinio fondo žinomumą, praplėsti potencialių pareiškėjų gretas, suteikti žinių ir įgūdžių apie ES struktūrinę paramą bei galimybes įgyvendinti projektus, patrauklia forma į užimtumo veiklą įtraukti visą gimnazijos bendruomenę – nuo vadovų ir mokytojų iki gimnazistų. Visos gimnazijos, užsiregistravusios į ESF akademiją turi galimybę:

  • Gauti į savo bibliotekas visus naujausius leidinius apie ESF ir ES struktūrinę paramą;
  • Tiesiogiai bendrauti su ESF atstovais renginių metu;
  • Dalyvauti įvairiuose organizuojamuose konkursuose - šūkių, piešinių, projektų, rašinių, scenarijaus kūrimo, filmukų/klipų gamybos, fotografijos ir kt. Konkursų metu sukurti produktai bus pristatomi suinteresuotoms grupėms, žiniasklaidai bei plačiajai visuomenei.
  • Dalyvauti debatuose bei apvalaus stalo diskusijose aktualiomis temomis.
  • Gauti „istorijos pamokas“ apie ES, ESF ir struktūrinius fondus.
  • Dalyvauti susitikimuose su sėkmingai projektus atskiruose regionuose įgyvendinusiais projektų vykdytojais.
  • Dalyvauti renginiuose – ESF akademijos metiniuose suvažiavimuose.
  • Mūsų gimnazijos mokinių komanda  dalyvauti šiame  projekte užsiregistravo 2014 metų rugsėjo mėnesį. Visus 2014-2015 m.m. klausėmės žymių meno ir verslo žmonių virtualių paskaitų, atlikome įvairiausias užduotis, pildėme gerų darbų žemėlapį, kuris per mokslo metus užpildytas 116 gerų darbų. ESF Akademijos internetiniame puslapyje ( www.esfzemelapis.lt) matyti visų projekte dalyvaujančių mokyklų atlikti geri darbai. Džiugu, kad mūsų gimnazija šioje srityje I vietoje.
  • Gegužės 27 d. Joniškio „Aušros“  gimnazijos komanda buvo pakviesta dalyvauti ESF Akademijos nacionalinio  žinių patikrinimo finaliniame renginyje Vilniuje.  Visus sveikino ESF Akademijos koordinatorė Lina Zapolskytė.  Aušriečiai, sėkmingai baigę I-ąjį ESF Akademijos kursą ir išlaikę ESF Akademijos žinių patikrinimo testą,  gavo tai patvirtinantį sertifikatą. Pabaigoje vyko talentingiausių ESF Akademijos studentų pasirodymai. Mūsų gimnazijai atstovavo trečiokė  Rūta Gaškauskaitė su Justės Arlauskaitės- Jazzu ir Leono Somovo daina „Lower Than The Ground“.
  •  Dėkoju visiems gimnazijos  mokiniams ir mokytojams , gražiais darbais prisidėjusiems prie projekto veiklų įgyvendinimo.  

Projekto gimnazijoje koordinatorė

Vilija Bartašienė

 

 

 

Pamokų laikas

1. 8.00 – 8.45
2. 8.55 – 9.40
3. 9.50 – 10.35
...................
4. 10.55 – 11.40
...................
5. 12.00 – 12.45
6. 12.55 – 13.40
7. 13.50 – 14.35
8. 14.45 – 15.30

Kalendorius

Kontaktinė informacija


Joniškio „Aušros“ gimnazija
Kodas- 290565040
S.Goeso g. 2,
LT-84143 Joniškis
Tel./faksas: 8 426 52804
rastine@joniskiogimnazija.lt

Parama

Joniškio „Aušros“ gimnazijos paramos sąskaita: LT467300010040247147 Bankas AB Swedbank
Erasmus+ project
Sveika mokykla
eTwinning projekto kokybės ženklelis
Visos teisės saugomos © 2020 Joniškio "Aušros" gimnazija.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenziją.