Gimnazijos šimtmečiui skirto filmuko premjera

Nors nuo gimnazijos 100 metų sukakties praėjo jau nemažai laiko, bet vis dar prisimename, kokia didinga yra mokyklos istorija. Mokinių tarybos ir mokinių Prezidentės Ugnės Bertulytės noras sukurti šimtametę gimnaziją reprezentuojatį pristatymą  tapo originaliu video, kuriam idėją - repuojant atskleisti mokyklos istoriją - pasiūlė į respublikinę lietuvių kalbos olimpiadą vykusi gimnazistų ir jų mokytojų komanda. Galutinis darbas  pagaliau pasiekė žiūrovų ir klausytojų akis, ausis bei širdis.

Labai dėkojame repo autorei Rasai Kasiulytei, muzikinio takelio autoriui Dominykui Bubeliui. Video montavo Domantas Keturakis, o filmuką pagyvino Gabijos Malinauskaitės animacija. Labai dėkojame mokytojoms Ramunei Ambroževičienei, Birutei Jurgaitytei už idėjas ir pagalbą. Taip pat dėkojame ir tiems, kas nors truputį prisidėjo prie idėjos plėtojimo, teksto rinkimo, fotografijų.

Džiaugiamės esamų ir buvusių gimnazistų darbu ir linkime smagaus žiūrėjimo!