Paskutinis mokyklinis skambutis išlydėjo 88 abiturientų laidą.

Džiaugsmingai nusiteikę, palydėti prasmingų klasių auklėtojų bei mokytojų žodžių gimnazistai rinkosi į aktų salę, kur juos sveikino šventės organizatoriai vienuoliktokai. Ne vienam dvyliktoktui bei vienuoliktokui ašarą išspaudęs spektaklis, kuris iliustravo visus dvyliką mokslo metų, sugrąžino abiturientus į ankstyvąją vaikystę. Spektaklyje buvo galima išvysti abiturientų mamytes, nostalgiško valso žingsniu besisukančius vienuoliktokus bei mažuosius Matos Slančiausko progimnazijos šokėjus. Žaismingas klasės auklėtojų linkėjimas, šilti direktoriaus pavaduotojos ugdymui Jurgitos Bulzgienės žodžiai bei širdį virpinantis grojimas fortepijonu ne tik dalino abiturientams šypsenas, tačiau ir vertė juos mėgautis akimirka. Spektaklio pabaigoje skambanti jautri melodija, o kartu ir varpelių garsai, priminė, kad mokyklinio gyvenimo etapas baigtas. Sėkmės Jums, mieli abiturientai!

Nuotraukos Airido Šiaučiūno ir Nedo Kenstavičiaus.